واکنش گتوسو به شایعه اخراجش از میلان

سرمربی نراتزوری شایعه اخراج شدنش از این تیم را بی‌اساس جلوه داد.

، جنارو گتوسو در واکنش به شایعات اخیر رسانه‌های ایتالیایی مبنی بر احتمال برکناری او از سرمربیگری میلان برای ورود آنتونیو کونته، مدعی شد که رئیس باشگاه شخصاً به او برای ادامه دادن به کارش چراغ سبز نشان داده است.

 گتوسو که فصل گذشته سکان هدایت میلان را از وینچنزو مونتلا تحویل گرفت و در نهایت با این تیم مقام ششم سری A را کسب کرد، پس از بازی دوستانه امروز (پنجشنبه) شاگردانش مقابل منچستریونایتد در واکنش به خبر نشریه گاتزتادلواسپورت گفت: چنین داستان‌هایی فقط مرا می‌خندانند. من با خونسردی کارم را دارم انجام می‌دهم و خوشحالم که رئیس باشگاه با من تماس گرفت. در عین حال کار روزمره‌ای که دارم انجام می‌دهم به من آرامش می‌دهد. چرا وقتی که اتفاقی نیفتاده است برای خودم دغدغه ذهنی بسازم؟

یکی از اتفاقات مهمی که در این هفته در باشگاه میلان رخ داده، انتصاب لئوناردو به عنوان مدیر ورزشی تیم بوده است، کسی که در دوره‌های قبلی حضورش در این باشگاه با جنارو گتوسو مشکلاتی داشت.

گتوسو درباره این اتفاق هم تأکید کرد: لئوناردو هم‌تیمی، سرمربی و مدیر من بوده است و به همین دلیل برایش احترام زیادی قائلم. ما در گذشته با هم مشکلاتی داشتیم اما یکی دو سال پیش همه آن مشکلات را برطرف کردیم. در این مقطع فکر نمی‌کنم که وجود رابطه خوب میان من و لئوناردو برای باشگاه در اولویت باشد بلکه همه فکر و ذهن ما برگرداندن میلان به سطحی بالاست.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار