خامس به پرداخت جریمه به اداره مالیات اسپانیا محکوم شد/ ستاره‌ کلمبیایی هم در لیست خلافکارهای لالیگا قرار گرفت

ستاره سابق رئال مادرید به دلیل تخلف مالیاتی که در دوران بازیگری‌اش در لالیگا مرتکب شد، باید جریمه سنگینی به اداره مالیات اسپانیا بپردازد.

و به نقل از نشریه مارکای اسپانیا، بازیکن محبوب کلمبیایی‌ها خبر بدی دریافت کرده است. طبق اعلام نشریه موندودپورتیوو، هافبک هجومی تیم فوتبال بایرن مونیخ به خاطر تخلف مالیاتی که در دوران بازیگری‌اش در رئال مادرید (در فاصله سال‌های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۷) مرتکب شده است، باید رقمی معادل ۱۱.۶۵ میلیون یورو به اداره مالیات اسپانیا بپردازد.

گویا تخلفی که ستاره تیم ملی کلمبیا مرتکب شده، اعلام نکردن رقم واقعی‌ درآمدش از محل فعالیت‌های تبلیغاتی بوده است که اکنون مشخص شده. گفته می‌شود که او اظهارنامه مالیاتی‌اش را به عنوان فردی که ساکن اسپانیا نیست اعلام کرده در حالی که ساکن این کشور بوده و بخش بیشتر درآمدش را در اسپانیا کسب کرده است.

طبق ادعای موندو، خامس از محل درآمدهای تبلیغاتی‌اش درآمدی معادل ۱۲ میلیون یورویی داشته است و به خاطر آنکه خودش را فردی غیرساکن در اسپانیا معرفی کرده، تنها بخشی از مالیات واقعی آن را به اداره مالیات اسپانیا پرداخته است. ظاهراً در این مدت موناکو سه مبلغ میلیون یوروی دیگر به خامس پرداخت کرده است که او آن را هم به اطلاع اداره مالیات اسپانیا نرسانده است.

به این ترتیب خامس به فهرست دیگر ستاره‌های فعلی و سابق لالیگا پیوست که به دلیل تخلف مالیاتی مجبور به پرداخت جریمه به اداره مالیات اسپانیا شدند، ستاره‌هایی نظیر کریستیانو رونالدو، مورینیو، لیونل مسی، فابیو کوئنترائو، لوکا مودریچ و رادامل فالکائو.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار