قرعه‌کشی رقابت‌های تکواندوی تیمی گرنداِسلم در چین

مراسم قرعه‎‌کشی دومین دوره مسابقات تکواندوی تیمی گرنداِسلم در چین صبح امروز انجام شد که بر اساس این برنامه ایران در گام نخست باید با برنده دیدار ژاپن و ترکیه مبارزه کند.

و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، دومین دوره مسابقات قهرمانی تیمی گرنداِسلم در سه گروه مردان، زنان و مختلط از ساعت ۵:۳۰ صبح (به وقت تهران) روز جمعه ۵ مردادماه به مدت ۳ سه روز در "ووشی" چین برگزار می‌شود.

ایران، ترکیه، چین (۲تیم)، ژاپن، ساحل عاج، قزاقستان، کره جنوبی و مراکش تیم های شرکت کننده گروه مردان در این دوره از رقابت‌ها هستند که بر اساس قرعه کشی انجام شده تیم‌های ایران، ترکیه، چین (۲ تیم) و ژاپن در گروه اول و ساحل عاج، مراکش، کره‌جنوبی و قزاقستان در گروه دوم قرار دارند.

در گروه نخست در مرحله یک‌هشتم دو تیم ژاپن و ترکیه رو در روی یکدیگر قرار می‌گیرند. در مرحله بعد ایران با برنده دیدار ترکیه و ژاپن دیدار می‌کند و چینی‌ها (دو تیم) به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

اما در گروه دوم نیز در مرحله یک‌چهارم تیم ساحل عاج و مراکش رو در روی یکدیگر قرار می‌گیرند و قزاقستان و کره‌جنوبی با هم مبارزه می‌کنند.

طبق برنامه اعلامی کمیته مسابقات، روز نخست (جمعه - ۵ مردادماه) رقابت‎های گروه مردان در مرحله یک‌شانزدهم و یک هشتم از ساعت ۵:۳۰ تا ۹:۳۰ انجام می‌شود و پیکارهای مرحله یک‌چهارم و نیمه‌نهایی از ساعات ۱۰:۳۰ تا ۱۳:۳۰ پیگیری خواهد شد.

روز دوم (شنبه - ۶ مردادماه) این رقابت‌ها، مسابقات شانس مجدد گروه مردان و همچنین رقابت‌های گروه زنان برگزار می‌شود. در روز پایانی (یکشنبه - ۷ مردادماه) رقابت‌های تیم مختلط، و پیکارهای کسب عنوان سومی و فینال (گروه مردان و زنان) انجام خواهد شد.

تیم ایران با ترکیب سیدحسین احسانی، مهدی جلالی، رامین حسین‌‌قلی‌زاده، پوریا عرفانیان و عرفان ناظمی در این رقابت‌ها حضور دارد.

هدایت این تیم برعهده سیدنعمت خلیفه به عنوان سرمربی، رضا ایمان‌زاده به عنوان مربی و علی رضایی به عنوان مربی بدنساز است.

این رقابت ها G۸ است و به ترتیب به تیم اول تا سوم ۸۰، ۴۸ و ۲۸.۸۰ امتیاز تعلق می گیرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار