آرسنال پیوستن مدیراجرایی‌اش به میلان را تکذیب کرد

توپچی‌های لندن قصد ندارند با مدیر اجرایی خود قطع همکاری کرده و به او اجازه دهند راهی ایتالیا شود.

، باشگاه آرسنال با انتشار بیانیه‌ای خبر اخیر برخی رسانه‌های ایتالیایی مبنی بر جدایی ایوان گازیدیس از این باشگاه برای ملحق شدن به میلان را تکذیب کرد.

انتشار این بیانیه توسط باشگاه آرسنال به دنبال انتشار خبری در صبح امروز توسط شبکه اسکای و چند رسانه ایتالیایی دیگر مبنی بر قریب الوقوع بودن پیوستن مدیر اجرایی ۵۳ ساله توپچی‌ها به کادر مدیریتی جدید باشگاه میلان پس از انتقال مالکیت این باشگاه ایتالیایی به مؤسسه الیوت آمریکا صورت گرفته است.

به دنبال ناتوانی مالکان چینی سابق باشگاه میلان برای پرداخت بدهی‌های معوقه‌شان به الیوت، این مؤسسه مالی آمریکایی مالک جدید روسونری نام گرفته و از همین حالا اقدام به خانه تکانی در حوزه مدیریتی باشگاه کرده است.

مالک آمریکایی جدید باشگاه میلان، یونگ هونگ لی (رئیس) ، مارکو فاسونه (مدیر اجرایی)، ماسیمو میرابلی (مدیر فنی) و چند تن دیگر از مسئولان باشگاه را اخراج کرده و گفته می‌شود که قصد دارند چهره‌هایی مانند لئوناردو، بازیکن و سرمربی سابق روسونری و گازیدیس را روی کار بیاورند که البته اکنون باشگاه آرسنال مورد دوم را تکذیب کرده است.

چیپس کیسویک، رئیس باشگاه آرسنال در بیانیه‌ای اعلام کرد: ما از شایعاتی که درباره مدیر اجرایی‌مان، ایوان گازیدیس منتشر شده است، مطلع هستیم. می‌دانیم که او از داخل و خارج دنیای فوتبال پیشنهادهای کاری متعددی داشته، چرا که چهره بسیار محترمی است. او هرگز این فرصت‌ها را نپذیرفته و درباره آنها به صورت علنی صحبت نکرده است. او همیشه به مسئولیتش نسبت به آرسنال متعهد بوده است و حالا با سرمربی جدید‌مان اونای امری برای فصل جدید آماده‌ایم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار