داورزنی: درخواست برای معافیت فوتبالیست‌ها طبیعی بود/ مردم ایران احساس غرور کردند

معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت:‌وزیر ورزش با توجه به درخواست ملی‌پوشان و فدراسیون فوتبال، درخواست خود مبنی بر معافیت برخی اعضای تیم ملی را به نیروهای مسلح ارائه داد.

خبرنگار ورزشی ، محمدرضا داورزنی در حاشیه مراسم معارفه روسای جدید هیئت‌های ورزشی ارتش اظهار داشت: تعامل خوبی میان وزارت ورزش و تربیت بدنی نیروهای مسلح وجود دارد تا از ظرفیت‌های یکدیگر بهره ببرند. امروز هم روسای جدید هیئت‌های ورزشی ارتش معارفه شدند و از چهره‌هایی همچون سردار باران چشمه نیز تقدیر به عمل آمد.

وی درباره درخواست وزارت ورزش برای معافیت برخی از ملی پوشان فوتبال گفت: در طول سنوات گذشته تعدادی از ورزشکاران از جمله حمید استیلی، مهدی مهدوی کیا و علیرضا کریمی به دلیل اتفاقات خاصی که رقم زدند، دستور معافیت آنها از جانب فرمانده معظم کل قوا صادر شد. اتفاقی هم که اخیراً افتاد، این بود که ملی‌پوشان فوتبال ایران در حضور قدرت‌های جهانی تلاش زیادی به خرج دادند و باعث شدند مردم ایران احساس غرور و ابراز رضایت کردند. هیچگاه سابقه نداشته که رهبر انقلاب دو بار متوالی برای یک رشته آن هم در حالی که تیم ملی پیروز نشده، پیام صادر کنند. اما تلاش ملی‌پوشان باعث شد که این تقدیر از آنها صورت بگیرد. در این شرایط وزیر ورزش با توجه به درخواست ملی‌پوشان و فدراسیون فوتبال، درخواست خود مبنی بر معافیت برخی اعضای تیم ملی را به نیروهای مسلح ارائه داد.

معاون وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: این درخواست معافیت، طبیعی است.

ادامه دارد...

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار