حق‌شناس: حریف دست و پا بسته‌ای مقابل سایپا نخواهیم بود/ مطالبات بازیکنان پرداخت شد

مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: مطالبات مالی بازیکنان پرداخت شده است و به امید خدا با روحیه به کارمان ادامه خواهیم داد.

سهیل حق‌شناس در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ، درباره وضعیت تیم سپیدرود در آستانه شروع فصل جدید لیگ برتر فوتبال و اینکه آیا مطالبات بازیکنان این تیم پرداخت شده است یا خیر، اظهار داشت: تمرینات ما در حال انجام است و وضعیت خوبی داریم. بازیکنان هم امروز (سه‌شنبه) مطالبات خود را دریافت کردند و به امید خدا با روحیه بهتر به کار ادامه خواهیم داد.

وی در مورد اینکه تیم سپیدرود تمرینات خود را دیر شروع کرده است و آیا مشکلی برای دیدار هفته نخست مقابل سایپا ندارد، تصریح کرد: متأسفانه ما عادت کرده‌ایم هر سال این اتفاقات برای تیم‌مان تکرار شود. اختلاف‌نظرها همیشه اطراف سپیدرود وجود داشته و امسال هم تیم ما با مشکلات مالکیتی مواجه بود که به تازگی برطرف شده است.

مربی تیم فوتبال سپیدرود ادامه داد: ما به دلیل مشکلات مدیریتی که وجود دارد کارمان را دیر شروع کردیم و به همین دلیل هم خیلی از بازیکنانی را که مدنظر داشتیم،‌ از دست دادیم. در هر صورت الان همه ما این شرایط را قبول کرده‌ایم و با این وضعیت وارد مسابقات می‌شویم.

حق‌شناس در ادامه با بیان اینکه در لیگ برتر هم تیم آسان نداریم یادآور شد: فصل گذشته همه می‌گفتند بازی با استقلال خوزستان، آسان‌ترین دیدار ماست،‌ اما ما مقابل این تیم در دیدار رفت و برگشت به دو تساوی رسیدیم. ما پشتوانه خوبی به لحاظ هوادار داریم و امیدواریم با کمک آنها نتیجه بگیریم. سایپا هم تیم خوبی است و مربی باشخصیتی دارد. علی دایی همیشه تیم‌های باکیفیتی داشته است، اما ما با پشتوانه هواداران‌مان، بازیکنان خوبی که داریم و سرمربی جدیدی که اضافه شده است، مطمئن باشید حریف دست و پا بسته‌ای نخواهیم بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار