هوینس: اوزیل چند سالی بود که گند بازی می‌کرد/ خیلی خوشحالم که این کابوس تمام شد

رئیس باشگاه بایرن مونیخ به اظهارات اخیر هافبک آرسنال واکنش نشان داد.

، اولی هوینس در واکنش به اظهارات مسعوت اوزیل که پس از اعلام بازنشستگی از تیم ملی فوتبال آلمان، سران اتحادیه فوتبال این کشور و برخی آلمانی‌ها را نژادپرست خطاب کرد، گفت: خیلی خوشحالم که این کابوس تمام شد. اوزیل چند سالی بود که گند بازی می‌کرد. آخرین باری که او یک تکل موفق زده بود به جام جهانی ۲۰۱۴ بازمی‌گشت و حالا خودش و عملکرد ضعیفش را پشت‌ این تصویر پنهان کرده است. هر موقع که بایرن با آرسنال بازی داشت، بازیکنان ما برتر از اوزیل بوده‌اند چون به خوبی به نقاط ضعف او واقف بودند.

نشریه «بیلد» آلمان هم در یادداشتی با اشاره به اظهارات اخیر اوزیل نوشت که مسعوت در کنار انتقادات و اتهاماتی که به سران اتحادیه فوتبال آلمان زد، فراموش کرد از هواداران آلمانی که اکثر آنها همیشه از وی حمایت کرده‌اند تشکر کند و فراموش کرده از یواخیم لو که همواره پشت وی بوده و باعث شد تا او قهرمانی در جام جهانی ۲۰۱۸ را تجربه کند، قدردانی کند.

اوزیل ۲۹ ساله که اصالتی ترکیه‌ای دارد، ۹۲ بازی با پیراهن تیم ملی فوتبال آلمان انجام داد و ۲۳ گل نیز به ثمر رساند و ۴۰ پاس گل هم داد. او که با مانشافت فاتح جام جهانی ۲۰۱۴ بزریل شد در سال‌های ۲۰۱۱، ۲۰۱۲، ۲۰۱۳، ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ عنوان بازیکن سال آلمان را به خود اختصاص داد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار