کلوپ: فوتبال ورزش نتیجه‌ها است/ پولیسیچ بازیکن فوق‌العاده مستعدی است

سرمربی سرخپوشان مرسی‌ساید در پی شکست تیمش مقابل دورتموند از ستاره آمریکایی حریف تمجید کرد.

، یورگن کلوپ که شاگردانش بامداد امروز (دوشنبه) در دیداری دوستانه در قالب جام قهرمانان بین‌المللی در ورزشگاه آمریکا با نتیجه ۳ بر یک مغلوب بوروسیا دورتموند شدند، در تمجید از ستاره آمریکایی زردپوشان آلمانی که توسط خود او به دورتموند آورده شده بود و در این بازی هم دو گل به ثمر رساند، گفت: چیز جدیدی از پولیسیچ ندیدم و او تنها کمی به لحاظ سنی بزرگتر شده و خالکوبی‌های جدیدی هم پیدا کرده است.

وی در خطاب به خبرنگاران آمریکایی هم یادآور شد: پولیسیچ بازیکن فوق‌العاده مستعدی است و دیدن چنین بازی از او من را سورپرایز نمی‌کند. کریستین فوتبالیست باهوشی است و متأسفانه باید بگویم که آمریکا نیاز بیشتری به چنین بازیکنانی دارد. او به تنهایی نمی‌تواند کاری کند. بهتر هم این است که به پولیسیچ فشار وارد نکنید. امیدوارم بازیکنان اینچنینی بیشتری هم در آمریکا داشته باشید تا فوتبال موفقی در آینده داشته باشید. اگر بلژیک و ایسلند می‌توانند به جام جهانی بروند، پس آمریکا هم می‌تواند در این مسابقات باشد.

سرمربی آلمانی لیورپول در بخش پایانی صحبت‌هایش در مورد بازی هم اظهار داشت: چندین بار پیش از این هم گفته‌ام که فوتبال ورزش نتیجه‌ها است و ما این بازی را واگذار کردیم. دورتموند سه گل زد و ما یک گل و بازی به این شکل پایان یافت. به نظرم نتیجه هم نتیجه عادلانه‌ای بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار