معنوی‌نژاد: هدف ما پول یا قانون سرباز قهرمان نیست

لژیونر والیبال ایران گفت: کسی که برای تیم ملی بازی می‌کند، هدفش پول یا استفاده از قانون سرباز قهرمان نیست.

، جواد معنوی‌نژاد، بازیکن تیم ملی والیبال ایران در مورد شرایط تیم ملی پیش از بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی اظهار داشت: بعد از لیگ ملت‌ها که فشار زیادی را روی بازیکنان وارد کرد، اردوهای را شروع کردیم. تمرینات کم کم در حال پیشرفت است و تمرینات ۶ به ۶ را آغاز کرده‌ایم. انگیزه و انرژی بازیکنان بسیار بالاست و امیدوارم این انرژی را با خود به بازی‌های آسیایی و جهانی ببریم.

بازیکن تیم ورونا ایتالیا در مورد وضعیت مصدومیت خود گفت: به دلیل مصدومیت‌هایی که داشتم، نتوانستم تیم ملی را در لیگ ملت‌ها همراهی کنم و از این بابت بسیار ناراحتم. در این چند هفته روند درمان خود را ادامه دادم و در حال حاضر همه چیز خوب است.

او ادامه داد: کسی که برای تیم ملی بازی می‌کند، هدفش پول یا استفاده از قانون سرباز قهرمان نیست. هدف نخست ما بازی برای تیم ملی ایران، کسب افتخار و شاد کردن مردم است.

معنوی‌نژاد در مورد تیم ورونا گفت: خوشبختانه در این فصل سعید معروف و مجتبی میرزاجان‌پور نیز در ایتالیا حضور دارند و این نشان می‌دهد که کیفیت بازی آنها چقدر بالاست. تمام تلاش ما این است که از نام والیبال ایران دفاع کنیم و بازی‌های خوبی را به نمایش بگذاریم.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار