قهرمانی میرحسینی در تورنمنت بین‌المللی تکواندو در کره جنوبی

نماینده وزن ۷۳- کیلوگرم کشورمان با غلبه بر تمامی رقبای خود توانست عنوان قهرمانی تورنمنت بین‌المللی کره جنوبی را به نام خود ثبت کند.

و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، تورنمنت بین‌المللی کره‌جنوبی از صبح روز چهارشنبه – ۲۷ تیرماه با حضور ۱۱۳۴ تکواندوکار در دو بخش پومسه و کیوروگی (رده‌سنی نونهالان، نوجوانان و بزرگسالان) در سالن «هالا» ججو آغاز و فردا (دوشنبه – یکم مردادماه) به پایان می‌رسد.

ملیکا میرحسینی نماینده وزن هفتمی کشورمان در نخستین گام «هیون جئونگ هان» نماینده کره جنوبی را ۳ بر ۲ از پیش رو برداشت. در ادامه «خالیموا مخرو» تاجیک دارنده مدال نقره و برنز قهرمانی آسیا ۲۰۱۴، ۲۰۱۶ و ۲۰۱۸ را با نتیجه ۳ بر صفر شکست داد.

میرحسینی در مرحله نیمه نهایی «می نا میونگ» دیگر نماینده میزبان را در دیداری حساس و نفس گیر ۱۰ بر ۹ مغلوب خویش ساخت و به فینال راه پیدا کرد. وی در فینال برابر «تینگ هسیا» از چین تایپه ۱۱ بر ۹ به برتری رسید تا قهرمان این دوره از مسابقات باشد.

هدایت این تیم برعهده مهرو کمرانی به عنوان سرمربی و ریحانه فولادی و زهرا حاجی وند به عنوان مربی است. زهرا افتخاری نیز به عنوان سرپرست در کنار تیم حضور دارد.

این رقابت‌ها G۲ است و به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز به ترتیب ۲۰، ۱۲ و ۷.۲۰ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیکی تکواندوکاران تعلق می‌گیرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار