یری مینا: بارسلونا مرا نخواهد، بهترین پیشنهادی که داشته باشم را قبول می‌کنم

مدافع کلمبیایی آبی‌و‌اناری‌ها از احتمال خروجش از نوکمپ در عرض کمتر از یک سال از زمان ورودش به جمع آبی‌و‌اناری‌ها خبر داد.

، با وجود عملکرد فوق‌العاده‌ای که یری مینا در تیم ملی کلمبیا در جام جهانی ۲۰۱۸ داشت (زدن ۳ گل در ۳ بازی) هنوز هم کلی ابهام درباره آینده‌ او وجود دارد و شنیده می‌شود که بارسلونا می‌خواهد او را بفروشد. مینا فعلاً در حال سپری کردن تعطیلات تابستانی‌اش است اما مشخص نیست که در پایان تعطیلاتش به بارسا برمی‌گردد یا نه.

مینا درباره آینده‌اش به نشریه مارکا گفت: من با بارسلونا قرارداد دارم و می‌خواهم اینجا موفق باشم. پیشنهادهایی به دستم رسیده است اما در حال حاضر فقط می‌خواهم از تعطیلاتم لذت ببرم و بعد از آن ببینیم چه می‌شود. اگر بارسلونا مرا نخواهد، باید به دنبال بهترین پیشنهاد باشم اما یادم می‌ماند که هدف من پیروز شدن با بارسلونا است چون بهترین تیم دنیاست.

مینا درباره بازی‌‌های موفقش برای کلمبیا و اینکه آیا انتظار چنین تجربه‌ای را از اولین حضورش در جام جهانی داشته هم تأکید کرد : راستش قبل از جام جهانی من فقط رؤیای بازی کردن در این تورنمنت را داشتم. این اولین جام جهانی من بود و من می‌خواستم تا جایی که می‌شود از آن لذت ببرم. در بارسلونا که فرصت چندانی برای بازی کردن نداشتم و دنبال راهی بودم که اعتماد به نفسم را بالا ببرم و واقعیت این است که اوضاع بر وفق مراد من پیش رفت اما انتظار نداشتم که سه گل بزنم.

مدافع بارسا درباره دلیل ناکامی تیمش برای صعود به مراحل بالاتر جام جهانی پس از قبول باخت مقابل انگلیس در مرحله یک هشتم نهایی عنوان کرد:کمی بدشانس بودیم اما داوران هم در حق ما کم‌لطفی کردنداگرچه نمی‌خواهیم بهانه بیاوریم. چیزی که اهمیت دارد این است که تیم ما مثل یک خانواده است و داریم خوب کار می‌کنیم. به زودی به هدف‌مان که خوشحال کردن مردم کلمبیاست خواهیم رسید.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار