بنزما خطاب به خبرنگار ایتالیایی: دست از دروغ گفتن بردار دروغگو!

مهاجم فرانسوی تیم فوتبال رئال مادید شایعاتی که درباره جدا شدن وی از این تیم شکل گرفته است را تکذیب کرد.

، کریم بنزما به خبری که اخیراً توسط جان لوکا ماریتزیو، خبرنگار شبکه اسکای اسپورت ایتالیا منتشر بود و از احتمال پیوستن این مهاجم فرانسوی به میلان حکایت داشت، واکنش نشان داد.

۲ روز قبل ماریتزیو گفته بود که میلان با مدیربرنامه‌های بنزما وارد مذاکره شده است اما مدیر برنامه‌های بنزما با گذاشتن ایموجی (شکلک) خنده در صفحه شخصی‌اش در یکی از شبکه‌های اجتماعی، این خبر را تکذیب کرد. با این حال لودوویک فاتیتزو که گفته می‌شود نقش رابط را در این مذاکرات ایفا کرده، هم تأیید کرد که میلان با نمایندگان بنزما در زمین تمرینی این باشگاه مذاکراتی داشته است.

ماجرا اما به اینجا ختم نشده است و مهاجم رئال مادرید که پیشتر از این هم رفتنش را تکذیب کرده بود، برای دومین بار اقدام به این کار کرد و در صفحه اینستاگرام خود نوشت:واقعاً؟ این دروغ ادامه دارد. دروغگو. دیگر دست از دروغ گفتن بردارید بچه‌ها.

پس از بنزما، مدیربرنامه‌های او نیز در کمتر از ۲۴ ساعت در صفحه توئیتر خود، بار دیگر در واکنش به ادعای ماریتزیو ایموجی خنده گذاشت و این دفعه یک ایموجی دلقک هم به آن اضافه کرد.

واکنش بنزمای ۳۰ ساله به خبر دی‌‌ماریتزیو تنها چند ساعت پس از پاسخ او به مسن خطاب شدنش از سوی اورلیو دلورنتیس رئیس باشگاه ناپولی است که او را دیوانه توصیف کرد.

این اولین بار نیست که یک بازیکن به خبر‌های منتشر شده توسط خبرنگار اسکای اسپورت ایتالیا واکنش نشان می‌دهند چرا که پیش از بنزما، ژوان ژسوس، بازیکن سابق رم هم از ماریتزیو به خاطر انتشار خبری مبنی بر انتقال وی به پورتو و زنیت‌سن‌پترزبورگ انتقاد کرده بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار