کولاکوویچ: فشار زیاد برای کسب مدال طلای بازی‌های آسیایی خوب نیست/ شرایط بازیکنان زیر صفر بود

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: رقبای ما مانند چین، کره و ژاپن در حال تلاش هستند و مجدداً تأکید می‌کنم که فشار زیاد برای کسب مدال طلا در بازی‌های آسیایی برای تیم من خوب نیست.

خبرنگار ورزشی ، ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از تمرین عصر امروز (شنبه) شاگردانش اظهار داشت: ما پس از ۲۱ روز تمرینات را آغاز کردیم و تنها سه جلسه در کنار بازیکنان بوده‌ام. به همین خاطر مطلب خاصی برای گفتن وجود ندارد، تنها اینکه شرایط بازیکنان زیر صفر بود، ولی در حال آماده‌سازی برای بازی‌های آسیایی هستیم.

وی در مورد مصدومیت برخی شاگردانش گفت: علی‌اصغر مجرد در تمرین دچار مصدومیت از ناحیه دست شد و هفت روز در کنار ما نیست. سعید معروف هم پس از مصدومیت امروز برای MRI به بیمارستان مراجعه کرد و منتظر جواب MRI او هستیم.

کولاکوویچ ادامه داد: مسابقات قهرمانی آسیا پیش روی تیم جوانان است و چون حکم انتخابی مسابقات جهانی را دارد برای این تیم بسیار مهم است. ما اجازه دادیم که سه بازیکن جوان تیم‌مان به این تیم ملحق شوند، تا پس از پایان رقابت‌های قهرمانی آسیا مجدداً به ترکیب تیم بزرگسالان اضافه شوند.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران در مورد بازی‌های آسیایی جاکارتا تصریح کرد: تیم ملی ایران در دوره قبلی این مسابقات به مدال طلا رسیده و به همین خاطر فشار سنگینی روی دوش ماست. البته ما نیز تلاش خواهیم کرد که به مدال طلا برسیم، ولی این حجم از فشار برای کسب مدال طلا خوب نیست. رقبای ما مثل چین، کره و ژاپن در حال تلاش هستند و مجدداً تأکید می‌کنم که فشار زیاد برای کسب مدال طلا برای تیم من خوب نیست.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار