دایی: چند بازیکن می‌خواستیم که به‌خاطر پولِ سپاهان به تیم ما نیامدند/ آنها بیش از حد هزینه کرده‌اند

مربی تیم فوتبال سایپا گفت: برای فصل جدید چند بازیکن می‌خواستیم که برخی از آنها به خاطر پیشنهاد سنگین سپاهان به تیم ما نیامدند و راهی اصفهان شدند.

محمد دایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در مورد وضعیت سایپا در آستانه شروع مسابقات لیگ برتر گفت: خدا را شکر شرایط تیم ما بد نیست و دو اردوی خوب در سرعین و رامسر داشتیم. تیم ما ۷۰ تا ۸۰ درصد آماده شده است و با اینکه چند بازیکن را از دست دادیم، اما چند بازیکن خوب هم جذب کردیم. البته ما همچنان نیاز به جذب بازیکن داریم. ما در دفاع وسط مدافعان خوبی داریم، اما با توجه به درگیری در سه جام، در این منطقه باز هم بازیکن می‌خواهیم. اگر گزینه مناسبی داشتیم، در این پست بازیکن خواهیم گرفت.

مربی تیم فوتبال سایپا در مورد اینکه بحث حضور علیرضا حقیقی، دروازه‌بان پیشین تیم ملی فوتبال ایران در این تیم به کجا رسید، خاطر نشان کرد: با توجه به جدایی اخباری، ما در خط دروازه نیاز به جذب بازیکن داریم. در مورد حقیقی هم این صحبت مطرح شده است که اگر او قرار باشد در ایران بازی کند احتمالاً به سایپا خواهد پیوست و اگر هم این بازیکن به تیم ما اضافه نشد طبیعتاً دنبال جذب دروازه‌بان دیگری خواهیم رفت.

دایی در پاس به این پرسش که «امسال کدام تیم‌ها مدعی قهرمانی هستند؟»، تأکید کرد: پرسپولیس و استقلال که مدعیان همیشگی هستند و البته سپاهان هم امسال تیم خوبی بسته است. آنها از هر لحاظ که حساب کنید بیش از حد هزینه کرده‌اند، در واقع سرمایه و پول زیاد باعث شده است که آنها این‌گونه هزینه کنند. ما هر کجا که کار کردیم همیشه دنبال بهترین مقام بودیم. هر چند سایپا ریخت و پاش نکرده است، ولی ما لیگ را با هدف قهرمانی شروع خواهیم کرد.

وی در پایان در واکنش به ادعای مدیران سپاهان که گفته‌اند در این فصل زیاد هزینه نکرده‌اند، اظهار داشت: شما شک نکنید که بیش از حد هزینه کرده‌اند. ما چند بازیکن می‌خواستیم که برخی از آنها به خاطر پول زیادی که سپاهان به آنها می‌داد به سایپا نیامدند و حق هم داشتند که به پیشنهاد بسیار بالای سپاهان فکر کنند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار