پوتین: جام جهانی ۲۰۱۸ کلیشه‌های مربوط به روسیه را از بین برد/ چرچرسوف: ناراحتم که جام را نبردیم

رئیس‌جمهوری روسیه معتقد است که میزبانی موفقیت‌آمیز جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال کلیشه‌های مربوط به این کشور در جهان را از بین برد.

و به نقل از سایت اسپورت اکسپرس روسیه، ولادیمیر پوتین در نشست بررسی نتایج جام جهانی ۲۰۱۸ و استفاده از میراث این رقابت‌ها گفت: می‌خواهم تاکید کنم که جام جهانی ۲۰۱۸ علاوه بر از شکستن و از بین‌بردن کلیشه‌های مربوط به روسیه باعث شد تا موج عظیم واقعی علاقه به کشورمان شکل بگیرد.

رئیس‌جمهور روسیه درباره نمایش تیم ملی فوتبال کشورش در جام جهانی ۲۰۱۸ اظهار داشت: باید بسیار تشکر کنم و صریح می‌گویم کادر فنی و بازیکنان مبارزه عزتمندانه‌ای داشتند. یک تیم واقعی بودند و همه تحت‌تاثیر تلاش و مبارزه تیم ملی فوتبال روسیه قرار گرفتند. مسئله مهم در شرایط کنونی حفظ انسجام  و روحیه مبارزه تا پیش از آغاز لیگ ملت‌های اروپا است. برای این بازی‌ها نیز باید همانند جام جهانی آماده شویم.

استانیسلاو چرچسوف، سرمربی تیم ملی فوتبال روسیه نیز در این نشست گفت: از نتایج تیمم در جام جهانی ۲۰۱۸ خوشحال و از سویی ناامید هستم که چرا نتوانستیم به مسیرمان ادامه دهیم. از پیشرفت تیم ملی فوتبال روسیه و رضایت مردم خوشحالم. به عنوان یک ورزشکار می‌گویم که باید جام را می‌بردیم و از این بابت ناراحت هستم.

تیم ملی فوتبال روسیه در مرحله یک‌چهارم نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ با شکست برابر کرواسی از رسیدن به مرحله نیمه‌نهایی بازماند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار