دانشجویان کاراته ایران در انتظار ۵ مدال طلا و ۵ برنز جهان

با راهیابی نمایندگان تیم کاراته دانشجویان کشورمان در بخش انفرادی و تیمی مسابقات قهرمانی جهان، ایران در انتظار کسب ۵ طلا و پنج برنز جهان است.

و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی, در یازدهمین دوره رقابت‌های کاراته دانشجویان جهان که از ۲۸ تیر با حضور ۳۲۹ کاراته کا از ۳۳ کشور در شهر کوبه ژاپن آغاز شده است, ۵ نماینده کاراته کشورمان در دو بخش مردان و بانوان به فینال راه یافتند و ۵ ورزشکار نیز برای کسب جایگاه سوم به مصاف رقبا می‌روند.

بنا براین گزارش در وزن منهای ۶۱ کیلوگرم ملیکا احدی, در وزن منهای ۵۵ کیلوگرم آویشن باقری, در وزن به اضافه ۸۴ کیلوگرم صالح اباذری و در کاتای انفرادی ابوالفضل شهرجردی پس از پشت سر گذاشتن تمامی حریفان به فینال راه یافتند و برای کسب مدال طلا رو در روی نمایندگان کشور میزبان قرار خواهند گرفت.

فائزه چیذری در وزن منهای ۵۰ کیلوگرم با جمهوری چک , بهنوش نجفی در وزن منهای ۶۸ کیلوگرم با هنگ کنگ, علی مسکینی در وزن منهای ۶۰ با ایتالیا و مهدی رحیمی نژاد در وزن منهای ۶۷ کیلوگرم با استرالیا برای کسب مدال برنز مبارزه می کنند.

همچنین در کومیته تیمی پسران تیم کشورمان با ترکیب صالح اباذری، مهدی قراری زاده، یونس نوروزی، مهدی خدابخشی، مهدی رحیمی نژاد، میلاد بهمنی و محمد مهدی قاهری برای کسب مدال طلا به مصاف تیم ژاپن خواهند رفت و تیم کاتای پسران با ترکیب ابوالفضل شهرجردی ، علی زند و میلاد دلیخون برای کسب مدال برنز رو در روی تیم سریلانکا قرار خواهد گرفت .

رقابت‌های فینال و رده بندی فردا برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار