تاریخ سازی دختران سابریست ایران/ باخت وزیر ورزش سابق ونزوئلا مقابل کیانا باقرزاده

وزیر سابق ورزش ونزوئلا که شمشیرباز اسلحه سابر نیز هست در مرحله مقدماتی مسابقات جام جهانی چین مقابل کیانا باقرزاده مغلوب شد.

و به نقل از روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، در ادامه مسابقات جام جهانی به میزبانی چین رقابت‌های سابر انفرادی بانوان پیگیری شد.

تیم ایران با ۴ نماینده( کیانا باقرزاده، فائزه رفیعی، نجمه سازنجیان، پریماه برزگر) در این بخش حضور پیدا کرد.

پریماه برزگر در دور مقدماتی با یک پیروزی برابر شمشیرباز چین و چهار باخت مقابل حریفانی از بلغارستان، فرانسه، اسپانیا و اوکراین از ادامه مسابقات باز ماند.

نجمه سازنچیان در مرحله مقدماتی مقابل ورزشکاران سنگاپور و چین پیروز شد و برابر نمایندگان چین تایپه، آرژانتین و لهستان شکست خورد و به جدول اصلی راه یافت اما در این مرحله مقابل حریفی از ترکیه که اوکراینی الاصل می‌باشد متوقف شد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

کیانا باقرزاده در دور مقدماتی حریفانی از هنگ‌کنگ، مکزیک و ونزوئلا را شکست داد که شمشیرباز ونزوئلایی وزیر سابق ورزش این کشور نیز بود و با شکست مقابل نماینده ایران نتوانست از گروه خود صعود کند. باقرزاده در ادامه مرحله مقدماتی مقابل شمشیربازانی از تایلند و آمریکا متوقف شد به جدول اصلی راه یافت که در این مرحله با قرعه استراحت روبرو شد و به صورت مستقیم به جدول ۶۴ نفره نهایی صعود کرد.

فائزه رفیعی دیگر سابریست کشورمان در مرحله مقدماتی با کسب دو پیروزی مقابل ورزشکاران برزیل و ژاپن و سه باخت برابر رقیبانی از کانادا، هنگ کنگ و چین به جدول اصلی راه پیدا کرد. رفیعی در گام بعدی ۱۵ بر ۱۱ شمشیربازی از قزاقستان را مغلوب و به جدول ۶۴ نفره نهایی صعود کرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار