محمودزاده: فقط ثبت قرارداد بازیکنان جدید نیاز به مجوز دارد/ فقط ۴ باشگاه‌ قراردادهای خود را ثبت کرده‌اند

رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ گفت: از باشگاه‌ها درخواست دارم هر چه سریعتر برای ثبت قرارداد بازیکنان‌ خود به سازمان لیگ مراجعه کنند.

و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، فریبرز محمودزاده درباره اطلاعیه کمیته تعیین وضعیت فدراسیون گفت: اول اینکه کمیته وضعیت مورد تایید سازمان لیگ است و حداقل در دو فصل مسابقات شاهد هستیم تا زمانی که از کمیته‌های وضعیت و انضباطی از طریق دبیرکل به رئیس سازمان لیگ صادر نشود، سازمان لیگ اجازه ثبت قرارداد بازیکنان جدید را به باشگاه‌ها نمی‌دهد و طبق بیانیه کمیته وضعیت، ما اجازه ثبت قرارداد بازیکنان جدید را به آن ۱۱ باشگاه نمی‌دهیم. 

وی در ادامه اضافه کرد: در حال حاضر جز  باشگاه‌های پیکان، ذوب آهن، سپیدرود رشت و پرسپولیس هیچ باشگاه‌های برای ثبت قرارداد بازیکنان‌شان انجام نداده‌اند و این جای تعجب دارد، چرا که از روز پنجشنبه مسابقات لیگ برتر فصل ۹۸-۹۷ آغاز می‌شود. 

محمودزاده در پایان تاکید کرد: از باشگاه‌ها درخواست می‌کنم کارهای اداری خود را به روزهای پایانی نکشانند، البته من و همکارانم در سازمان لیگ در خدمت باشگاه‌ها هستیم. همچنین باشگاه‌ها درحال حاضر می‌توانند بازیکنان فصل گذشته خود را بدون مشکلی در سازمان لیگ ثبت کنند و نیازی به گرفتن مجوز نیست، فقط ثبت بازیکنان جدید باشگاه‌ نیاز به دریافت مجوز دارد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار