واکنش آلوز به مسخره شدن نیمار در فضای مجازی

مدافع پاری‌سن‌ژرمن از هموطن و هم‌تیمی‌اش در برابر هجمه‌ای که علیه او در فضای مجازی شکل گرفته است دفاع کرد.

، واکنش‌های اغراق آمیز نیمار در جام جهانی ۲۰۱۸ زمانی که از سوی رقبا مورد خطا واقع می‌شد، نه تنها بار دیگر او را مورد انتقاد و به فریب داوران متهم کرده بلکه بار دیگر سبب شد که او به سوژه‌ای تمسخر‌آمیز برای اهالی شبکه‌های اجتماعی و کاربران اینترنت تبدیل شود.

با این حال دنی آلوز از هموطن و هم‌تیمی‌اش در پاری‌سن‌ژرمن و تیم ملی برزیل دفاع کرد و از اهالی شبکه‌های اجتماعی خواست به دست انداختن بازیکن سابق بارسا پایان دهند.

آلوز که به دلیل مصدومیت فرصت بازی در جام جهانی ۲۰۱۸ را از دست داد، به خبرنگاران گفت: من چیزهایی که برای دست انداختن نیمار ساخته شده است را ندیده‌ام و فکر هم نمی‌کنم که این چیزها جالب و خنده‌دار باشند. زمانی که یک چیزی تکراری می‌شود دیگر از بامزگی خارج می‌شود و تبدیل به چیزی می‌شود که آسیب می‌رساند. با این حال من فکر می‌کنم که یک انسان باهوش نباید بگذارد که چنین چیزهایی او را از پا درآورد. ما بازیکنانی که اطراف نیمار هستیم تلاش‌مان را می‌کنیم تا این مسئبه برای نیمار مهم نباشد. مهمترین چیز طرز تفکری است که شما درباره خودتان دارید نه آنچه دیگران درباره شما فکر می‌کنند.

آلوز در ادامه درباره شایعه جدایی نیمار از PSG و رفتنش به رئال مادرید که البته بعد از اظهارات اخیر او رنگ باخته است، عنوان کرد: ببینید. من چیزی را حدس نمی‌زنم چون کسی که حدس می‌زند اطمینان ندارد. امیدوارم که نیمار بماند چون داستانی که او در پاری‌سن‌ژرمن و فوتبال دارد باید سال به سال از نو ساخته شود. به نظر من نیمار باید به هدفی که از پیوستن به پاری‌سن‌ژرمن داشته برسد و وقتی که رسید آن وقت می‌تواند به هرجایی که می‌خواهد برود. با این حال مأموریت او هنوز تمام نشده است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار