هررا: دخه‌آ با اختلاف بهترین دروازه‌بان جهان است/ او گفت که هواداران منچستریونایتد بهترین هستند

هافبک اسپانیایی شیاطین سرخ می‌گوید دخه‌آ به خاطر حمایت هواداران در این تیم مانده است.

، آندر هررا با اشاره به علاقه‌مندی باشگاه رئال مادرید به جذب داوید دخه‌آ در تابستان ۲۰۱۵ که در نهایت این انتقال به بن‌بست خورد و این دروازه‌بان اسپانیایی ترجیح داد تا در منچستریونایتد باقی بماند، گفت: آن تابستان سخت را به یاد می‌آورم که همه در مورد رفتن دخه‌آ به رئال مادرید صحبت می‌کردند، اما در نهایت او در منچستریونایتد ماند و بعد از انجام اولین بازی‌اش برای من‌یونایتد در اولدترافورد - پس از به بن‌بست خوردن انتقالش به رئال مادرید - همه هواداران نام او را صدا می‌زدند و داوید به من گفت "این شگفت‌انگیز است، آنها بهترین هستند".  دخه‌آ می‌تواند خیلی آرام باشد، اما او بهترین دروازه‌بان جهان است. داوید بار دیگر نشان خواهد داد که بهترین دروازه‌بان جهان است. او بهترین دروازه‌بانی است که در تمام زندگی‌ام دیده‌ام. با وجود داشتن دخه‌آ هم شانس بیشتری برای کسب عناوین قهرمانی داریم.

هافبک اسپانیایی شیاطین سرخ همچنین در حمایت از هموطنش که به خاطر عملکردش در جام جهانی ۲۰۱۸ با تیم ملی اسپانیا مورد انتقاد شدیدی قرار گرفت، اظهار داشت: دخه‌آ خیلی خیلی قوی است. یادم می‌آید وقتی من در اسپانیا بازی می‌کردم، او به منچستریونایتد پیوست. چند ماه اول کار برای داوید سخت بود، اما در ادامه او در چهار سال آینده تبدیل به بهترین درواز‌ه‌بان جهان شد، به همین خاطر به شخصه خیالم از بابت داوید راحت است. خیلی خوش‌شانس هستیم که دروازه‌بانی همچون او داریم چون با اختلاف بهترین دروازه‌بان جهان است. توجهی هم به انتقادات ندارم.

هررا در پایان خاطرنشان کرد: وقتی بهترین دروازه‌بان جهان باشید و آن واکنش‌های شگفت‌انگیز را نداشته باشید، طبیعی است که همه در موردتان صحبت کنند. در مقابل اما اگر من خوب بازی نکنم مورد انتقاد قرار نمی‌گیریم چون من جز بهترین بازیکنان جهان نیستم. به هر حال انتقاد از دخه‌آ طبیعی است و او باید از عهده انتقادات برآید.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار