کونته از چلسی شکایت می‌کند

سرمربی پیشین آبی‌پوشان لندن قصد دارد از این تیم شکایت کند.

، روابط میان آنتونیو کونته و باشگاه چلسی به شکلی دوستانه به پایان نرسیده و ممکن است که به کار به دادگاه کشیده شود.

سرمربی ایتالیایی که هفته گذشته از کار برکنار شد تا جای خود را به هموطنش مائوریتزیو ساری بدهد، قصد دارد از چلسی به دلیل تعلل در اخراج وی شکایت کند.

او معتقد است که تعلل باشگاه در اخراج وی به حرفه‌اش به‌عنوان یک مربی ضربه زده چون فرصت پیوستن به تیمی دیگر را از او گرفته است.

کونته که یک سال دیگر از قراردادش با چلسی باقی مانده بود، به خاطر به طولانی شدن مذاکرات باشگاه با ناپولی برای استخدام ساری، از تاریخ ۹ جولای تمرینات چلسی را از سر گرفت و تا روز سیزدهم جولای نیز این تیم را تمرین داد، اما در نهایت هفته گذشته اخراج شد.

حالا او از آبی‌پوشان لندن غرامتی بالغ بر ۱۰ میلیون یورو طلب کرده است که ظاهراً بخشی از آن هم بابت جبران خسارتی است که به او به خاطر تعلل در اخراج کردنش وارده آمده است.

از زمانی که مشخص شد موضع باشگاه چلسی در مورد آینده کونته، اخراج اوست تا زمانی که این اتفاق به وقوع پیوست، پیشنهادهایی به این مرد ایتالیایی ارائه شد که یکی از آنها از سوی فدراسیون فوتبال ایتالیا برای هدایت آتزوری بود و دیگری از سوی رئال مادرید.

هفته گذشته بود که نشریه میرر انگلیس مدعی شد کونته پیشنهاد مربیگری در رئال مادرید را رد کرده است تا تکلیفش در چلسی مشخص شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار