گواردیولا: نمی‌خواستم ژورگینیو را در حالی که دلش با چلسی است به تیمم بیاورم/ هارت تیم پیدا نکند با ما می‌ماند

سرمربی منچسترسیتی معتقد است که تصمیم بازیساز ایتالیایی سابق ناپولی برای رد پیشنهاد او و پیوستن به چلسی درست بوده است چون او به تیمی پیوست که می‌خواست برای آن بازی کند.

، تا مدتی پیش گفته می‌شد که ژورگینیو در آستانه پیوستن به منچستر سیتی قرار دارد اما این هافبک ایتالیایی ترجیح داد که همراه با سرمربی سابقش در ناپولی، مائوریتزیو ساری راهی چلسی شود. بعد از این اتفاق اعلام شد که سیتی از دست هافبک سابق ناپولی به شدت خشمگین است چون احساس می‌کند که او این باشگاه را دور زده است. با این حال گواردیولا برای ژورگینیو در تیم جدیدش آرزوی موفقیت کرد.

گواردیولا پیش از بازی دوستانه تیمش برابر بوروسیا دورتموند در جام قهرمانان بین‌المللی، در پاسخ به این سؤال که آیا از رفتن ژورگینیو به چلسی ناراحت است، گفت: نه، من ناراحت نیستم. ما تلاش‌مان را کردیم اما در نهایت توصیه من به تمام بازیکنان این است که به تیمی بروند که دوست دارند برای آن بازی کنند. برای ژورگینیو هم اشتباه بود که به ما ملحق شود در حالی که دلش پیش مائوریتزیو و چلسی بود. من از این جنبه به قضیه نگاه می‌کنم که فوتبال انگلیس از یک بازیکن استثنایی استقبال می‌کند و چنین بازیکنانی اینجا همیشه مورد استقبال هستند. اگر او تصمیم گرفته که به چلسی برود، برای این کارش دلایلی آورده یا خواهد آورد. من برای او آرزوی موفقیت می‌کنم.

سرمربی سابق بایرن مونیخ درباره آینده دروازه‌بان انگلیسی بلاتکلیف تیمش، جو هارت که پس از پایان قرارداد قرضی‌اش با وستهام به سیتی برگشته است هم گفت: جو بازیکن ماست. شرایط او هم فعلاً طوری است که در کنار ما باشد. ما تلاش می‌کنیم تا راه حلی برای او پیدا کنیم و اگر این اتفاق رخ ندهد، او اینجا خواهد ماند. هارت یکی از بهترین بازیکنانی است که تا به حال دیده‌ام. او هنوز هم دارد مثل یک پسر ۱۸ ساله تمرین می‌کند. با توجه به اتفاقی که در فصول اخیر برای او رخ داده، می‌دانم که وضعیت آسانی ندارد. او اما در کنار ماست.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار