زلاتان: پوگبا فوتبالیست بهتری خواهد شد/ نتایج ،گویای همه چیز در مورد پل است

مهاجم سوئدی لس‌آنجلس گلکسی معتقد است هافبک فرانسوی شیاطین سرخ با نتایجی که با تیم ملی کشورش و تیم‌های باشگاهی‌اش کسب کرده، پاسخ منتقدان را داده است.

، زلاتان ابراهیموویچ که پیش از پیوستن به لس‌آنجلس گلکسی، تقریباً دو فصل با پل پوگبا در منچستریونایتد هم‌تیمی بود، در حمایت از هافبک ۲۵ ساله شیاطین سرخ در برابر انتقادات گفت:  در حدود دو سال با پوگبا بازی کردم. مردم این حق را دارند که نظرشان را در خصوص او بگویند، اما به اعتقاد من نتایج، گویای همه چیز در مورد پل است.

وی افزود: در چنین شرایطی لازم نیست با دهان پاسخ منتقدان را داد و با پای خود می‌توانید پاسخ بدهید. این روشی است که خود من دوست دارم به منتقدانم پاسخ بدهم. پوگبا بازیکن جوانی است، اما فاتح جام جهانی شده، با یوونتوس به فینال لیگ قهرمانان اروپا رسیده، با منچستریونایتد فاتح لیگ اروپا شده، با فرانسه به فینال یورو رسیده و عناوین زیادی را با یووه کسب کرده است. دیگر چه چیزی باید گفت؟ پوگبا باید از بازی‌اش لذت ببرد و می‌دانم که او فوتبالیستی بهتر خواهد شد.

هافبک فرانسوی سرخپوشان شهر منچستر، فصل گذشته در ۳۷ بازی برای این تیم به میدان رفت و در کنار به ثمر رساندن ۶ گل، ۱۰ پاس گل هم برای هم‌تیمی‌هایش ساخت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار