عطایی: اول سهمیه جهانی و سپس قهرمانی را در مسابقات جوانان آسیا می‌خواهیم

سرمربی تیم والیبال جوانان گفت: تمام سعی‌مان بر این است که بتوانیم بازی‌های قابل قبولی را در رقابت‌های قهرمانی آسیا انجام بدهیم تا اول سهمیه جهانی را کسب کنیم و بعد از آن هم جام قهرمانی را به دست آوریم.

و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، بهروز عطایی درباره برتری ایران در بازی تدارکاتی برابر بحرین اظهار داشت: سعی می‌کنیم با این بازی های تدارکاتی با فضای سالن و شرایط بازی در منامه بیشتر آشنا شویم. بیشتر تمرکزمان روی کار خودمان است و به تیم حریف کاری نداریم. سعی‌مان این است هماهنگی در تیم بیشتر شود و در فاصله چند روز مانده به مسابقات آماده تر شویم.

وی افزود: بازی بدی نبود و بازیکنان کمی خستگی سفر سه‌شنبه در تن‌شان بود که حدود ۱۵ ساعت به طول انجامید. تیم بحرین هم فشار خوبی به تیم ما وارد کرد و توانستیم بهره لازم را از این مسابقه ببریم. امروز هم یک بازی با پاکستان خواهیم داشت و سپس آماده شروع بازی‌ها می شویم.

سرمربی تیم والیبال جوانان درباره شرایط بازیکنان در فاصله ۲ روز مانده تا شروع مسابقات قهرمانی آسیا تصریح کرد: تیم در وضعیت مناسبی قرار دارد و شرایط امیدوار کننده است. همواره ممکن است در طول تورنمنت ها مسائلی مثل مصدومیت و مشکلات گوارشی به وجود بیاید، اما خدا را شکر فعلاً چنین مشکلاتی نداریم و امیدواریم که چنین مسائلی برای ما رخ ندهد. تمام سعی مان بر این است که بتوانیم بازی های قابل قبولی انجام دهیم تا اول سهمیه جهانی را کسب کنیم و بعد از آن هم جام قهرمانی را به دست آوریم.

عطایی با اشاره به بازی نخست برابر چین گفت: بازی برابر چین قطعا برای ما سخت خواهد بود. چین، ژاپن و کره جنوبی جزو رقبای سنتی ما هستند که هنوز هم جزو قدرت های برتر آسیا به شمار می روند. معمولا تیم های ملی ایران در بازی اول خوب کار نمی‌کنند؛ اما ما بدون توجه به این مسائل با آمادگی برابر چین به میدان می‌رویم. امیدوارم بازیکنان هر روز شرایط مسابقات را بهتر درک کنند و از همان بازی نخست با قدرت در زمین حاضر شوند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار