ماهینی: به جای نفراتی هم که در نیم‌فصل نداریم، تمرین کرده‌ایم/ سوپرجام برای پرسپولیس تمام شد

کاپیتان دوم سرخپوشان گفت: ترجیح ما این بود که بازی کنیم و کاپ سوپر جام را بگیریم، ولی حالا هم که رسماً اعلام شد، پرسپولیس قهرمان سوپرجام است و هواداران راضی هستند.

، حسین ماهینی در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: اگر بازی سوپرجام انجام می‌شد هم مشکلی نداشتیم و گرفتن جام به آن شکل را ترجیح می‌دادیم، ولی این موضوع دیگر تمام شده است. اعلام کردند پرسپولیس قهرمان سوپر جام است و ما دیگر تمرکز خودمان را از روی این موضوع برداشته‌ایم و به لیگ فکر می‌کنیم.

وی ادامه داد: در این مدت تمرینات سختی داشتیم. ما یک اردوی سنگین و چهار بازی در کرواسی داشتیم. فکر می‌کنم ۴۵ جلسه تمرین سنگین انجام شد. بچه‌ها همه این مشقت‌ها را به عشق هواداران و البته انجام بازی‌های خوب تحمل کردند. طبعا سوپرجام هم به ما انگیزه خاص خودش را داده بود. ما می‌خواستیم قهرمانی سوپرجام را به هواداران بدهیم و در چنین شرایطی وارد لیگ بشویم، ولی حالا هم که این اتفاقات افتاد، آن را به هواداران تبریک می‌گوییم.

کاپیتان دوم سرخپوشان درباره شرایط تیم برای شروع لیگ، خاطرنشان کرد: نسبت به اردوی کرواسی فشار کمتر شده است، ولی هنوز ادامه دارد. به‌هرحال تمرینات مارکو معروف است. البته این فشار سخت تمرینات لازم بود. قهرمانی و موفقیت خیلی سخت به دست می‌آید. ما شرایط خاصی هم داریم و باید به جای نفراتی هم که حداقل در نیم‌فصل اول نداریم، تمرین و تلاش کنیم. لازم است که همه در آمادگی کامل باشند تا بتوانیم بهترین کارایی خودمان را ارائه کنیم. قطعاً پدیده‌هایی هم داریم که سر وقتش بتوانند به تیم کمک کنند.

ماهینی اضافه کرد: پرسپولیس همچون گذشته، یک تیم یکپارچه، هماهنگ و متحد خواهد بود. آنچه ما تضمین می‌کنیم که بیش از دیگران تلاش خواهیم کرد و آنچه منتظرش هستیم حمایت هواداران است که همیشه با تیم بوده و هستند و هر چه بگذرد ارزش و اهمیت آن برای ما بیشتر می‌شود. ترکیب اینها ان‌شاءالله با تدابیر کادر فنی موفقیت خواهد بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار