رحیمی: در هیچ یک از اردوها تیم را کامل نداشتیم/ حضور لژیونرها در اندونزی هنوز قطعی نشده است

رئیس فدراسیون هندبال گفت:‌ با حضور بازیکنان داخلی اردوها را پیگیری می‌کنیم اما مطمئن نیستیم که در بازی‌های آسیایی همه بازیکنان لژیونر را داشته باشیم.

علیرضا رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص آمادگی و شرایط اردوی تیم ملی هندبال اظهار داشت: هفتمین مرحله اردوی تیم ملی اعزامی به بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ در حال برگزاری است. اردوها به خوبی برگزار شده و مربی نیز به خوبی تمرینات را پیگیری کرده است. در برخی اردوها همه لژیونرها حضور داشتند و در برخی از مراحل اردو تعدادشان کمتر و متفاوت بود.

وی افزود: در هیچ یک از اردوها تیم را کامل نداشتیم. برخی از باشگاه‌ها برای حضور لژیونرها جواب نامه نگاری ما را دادند.  با حضور بازیکنان داخلی اردوها را پیگیری می‌کنیم اما مطمئن نیستیم که در جاکارتا همه بازیکنان لژیونر را داریم یا نه.

رحیمی تاکید کرد: هم ما و مربی و هم خود بازیکنان با باشگاه‌ها مذاکره کردند. برخی باشگاه‌ها  منتظر قرعه کشی بودند و اعلام کردند که در دور حذفی بازیکنان را در اختیار تیم ملی قرار می‌دهند. چند باشگاه موافقت خود را برای حضور لژیونرها اعلام کردند اما چند باشگاه هنوز موافقت نکردند اما بازیکنان خودشان گفتند که نطر مثبت آنها را جلب خواهند کرد.

وی تصریح کرد: در قطر چند بازیکن را نداریم. برخی از بازیکنان در جاکارتا به تیم اضافه می‌شوند.

رئیس فدراسیون هندبال در پاسخ به این سوال که آیا معتقد نیستید که با وجود توانمندی فردی هر یک از لژیونرها، عدم تمرین آنها کنار هم کار را سخت می‌کند، گفت: با نظر شما موافق هستم اما به هر حال شرایط ما اینگونه است. وقتی همه تیم در کنار هم در اردو باشند و تمرین کنند شرایط بهتر است و در زمین راحت تر هستند و اگر کنار هم نباشند تیم نمی‌تواند کیفیت خود را داشته باشد. تلاش می‌کنیم تا بازیکنان هر چه بیشتر در کنار هم باشند.

رحیمی خاطرنشان کرد: بچه‌ها تورنمنت قطر را پیش رو دارند و ۲۷ تیر ماه راهی این کشور می‌شوند. این تورنمنت با حضور ۳ تیم برگزار می‌شود که هنوز اطلاعی از تیم سوم ندارم. پس از آن وارد تهران می‌شوند و بعد از چند روز استراحت اردوها را در تهران ادامه و راهی اندونزی می‌شوند.

وی در خصوص تیم جوانان و حضورش در مسابقات قهرمانی آسیا گفت: با وجود مشکلات زیاد مالی و در شرایطی که نتوانستیم ارز بگیریم تیم را اعزام کردیم.

رئیس فدراسیون در خصوص شانس جوانان برای کسب سهمیه مسابقات قهرمانی جهان یادآور شد: در بازی اول نتیجه خوبی گرفتند البته من بازی را ندیدم و نمی‌دانم سایر رقبا چگونه هستند. در مسابقات رده جوانان تیم‌ها همیشه ناشناخته هستند. بازی ژاپن و بحرین و کره را ندیدم و نمی‌دانم در چه سطحی هستند. سعی می‌کنم در ادامه مسابقات در کنار تیم باشم.

وی درخصوص حمایت وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک گفت: برای اندونزی هیچ مشکل مالی نداریم و همه چیز خوب است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار