رجزخوانی هافبک ناپولی برای رونالدو و یوونتوسی‌ها

هافبک اهل اسلواکی آبی‌پوشان شهر ناپل برای رقیب این تیم و ستاره پرتغالی جدیدش رجزخوانی کرد.

، در حالی که اکثر اهالی فوتبال ایتالیا پیوستن کریستیانو رونالدو به یوونتوس را به نفع فوتبال ایتالیا می‌دانند، این اتفاق به مذاق برخی از رقبای بانوی پیر در سری A نیز خوش نیامده است. پس از باشگاه رم که تنها ساعاتی پس از قطعی شدن پیوستن رونالدو به یوونتوس، در توئیتی رقیب دیرینه این بازیکن پرتغالی یعنی لیونل مسی را بهترین بازیکن تاریخ فوتبال معرفی کرد، اکنون مارک هامشیک، هافبک ناپولی برای رونالدو رجز خوانده است.

هافبک اسلواک ناپولی در واکنش به مقایسه‌هایی که میان پیوستن رونالدو به یوونتوس و انتقال مارادونا به ناپولی در سال ۱۹۸۴ صورت گرفته است، به نشریه کوریره دلواسپورت گفت: یوونتوس با رونالدو قویتر می‌شود؟ یک بازیکن هرگز به تنهایی نمی‌تواند چیزی ببرد. شما نمی‌تواند تنهایی چیزی ببرید حتی اگر بهترین بازیکن دنیا باشید. تصحیح می‌کنم: اگر مارادونا نباشی، به تنهایی نمی‌توانی چیزی ببری.

هامشیک در ادامه به سؤالی درباره رقابت فصل گذشته تیمش با یوونتوس در کورس قهرمان که در نهایت مغلوب شد، پاسخ داد و گفت: فصل گذشته؟ بیشتر از اینکه یوونتوس جام را برده باشد این خود ما بودیم که آن را از دست دادیم اما آن هفته (هفته‌ای که یوونتوس در خانه اینتر برد و ناپولی در خانه فیورنتینا ۳ بر صفر باخت و عملاً شانس قهرمانی را از دست داد) از نظر روحی به ما ضربه زد. احساس می‌کردیم که دنیا روی سرمان خراب شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار