دالیچ در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامی تسنیم به روسیه: در فینال تیم بهتری بودیم/ امیدوارم برانکو با پرسپولیس قهرمان آسیا شود

سرمربی تیم ملی کرواسی اعتقاد دارد که تیم او در فینال جام جهانی عملکرد بهتری نسبت به حریف داشته است.

خبرنگار اعزامی از روسیه، شاید پیش از شروع جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه کمتر کسی فکر می‌کرد که کرواسی بتواند چهره یک مدعی قهرمانی را از خود نشان داد. تیمی که مرحله به مرحله بالا آمد، اما در فینال مقابل فرانسه شکست خورد. پس از برگزاری دیدار فینال خبرنگار اعزامی تسنیم به روسیه گفت‌وگویی با زلاتکو دالیچ، سرمربی کرواسی انجام داد که او معتقد بود تیمش عملکرد بهتری در بازی فینال داشت.

دالیچ در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامی به روسیه درباره اینکه تیم بسیار خوبی ساخته بود که می‌توانست قهرمان شود و این جای تبریک دارد، گفت: خیلی خوشحالم که چنین تیمی دارم. به خودمان افتخار می‌کنیم چون در بازی فینال مقابل فرانسه هم بسیار عالی بازی کردیم و در طول جام جهانی هم بهترین تیم را داشتیم.

وی با اشاره به شکست ۴ بر ۲ مقابل فرانسه در بازی فینال، افزود: درست است که ما در فینال شکست خوردیم، اما من از عملکرد تیمم راضی هستم. این یک جام جهانی فوق العاده برای ما بود که بازی به بازی پیش رفتیم تا به فینال برسیم. در فینال هم ما تیم بهتری بودیم و این حس ماست. این فوتبال است و ما در فینال سخت هم دو گل زدیم که این کار هم آسان نیست.

سرمربی موفق تیم ملی کرواسی در پاسخ به این سوال که شنیده‌ایم برای مربیگری به ایران می‌آید پاسخ روشنی نداد و به موضوع دیگری پرداخت و گفت: برانکو دوست خوب من است که امیدوارم بتواند تیمش را قهرمان لیگ قهرمانان آسیا کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار