برنامه زمان بندی حمل مشعل بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ مشخص شد

کمیته برگزار کننده بازی‌های آسیایی اعلام کرد برنامه حمل مشعل این رقابت‌ها از ۱۷ جولای تا ۱۵ آگوست زمان بندی و مقرر شده این مشعل از ۵۳ منطقه و شهر در اندونزی عبور کرده و ۱۸ استان را هم پشت سر بگذارد.

،  ۴۰ ورزشکار و هنرمند سرشناس اندونزیایی کار حمل این مشعل را به عهده دارند. "اریک توهیر" رئیس تیم میزبانی بازی‌های آسیایی پیش رو به خبرگزاری آنتارا گفت: مشعل این دوره از مسابقات طی روزهای ۱۴ تا ۱۶ جولای در هند به عنوان اولین میزبان این دوره از رقابت‌ها روشن می شود و در اندونزی از شهرهای تاریخی این کشور عبور خواهد کرد.

وی همچنین گفت: مشعل بازیها از هند به «مراپن» مرکز جاوا خواهد رسید جایی که به وزیر ورزش و امور جوانان و وزیر توسعه منابع انسانی و فرهنگ تحویل داده می شود.

 رئیس تیم میزبانی بازی‌های آسیایی جاکارتا – پالمبانگ تاکید کرد: این مشعل با یک فروند هواپیمای بوئینگ ۵۰۰-۷۳۷ و با حمایت نیروی هوایی از هند عازم اندونزی خواهد شد.

 توهیر گفت: حمل مشعل تنها پیاده انجام نمی شود بلکه براساس برنامه هایی که مقامات مسوول هر استان در نظر گرفته اند با اسب، توسط غواصان با قایق، اسکی درایور و ... نیز حمل خواهد شد.

 هجدهمین دوره بازیهای آسیایی جاکارتا – پالمبانگ از ۱۸ آگوست تا دوم سپتامبر در اندونزی با حضور بیش از ۱۱ هزار ورزشکار از ۴۵ کشور آسیایی انجام می شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار