لادروپ در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامی تسنیم به روسیه: عملکرد ایران در روسیه عالی بود/ کی‌روش کارش را در تیم ملی به خوبی انجام داده است

اسطوره فوتبال دانمارک معتقد است تیم تحت‌هدایت کارلوس کی‌روش عملکرد عالی در جام بیست‌ویکم داشته است.

میشل لادروپ که برای تماشای دیدار امشب (یکشنبه) فینال جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بین تیم‌های ملی فوتبال فرانسه و کرواسی در ورزشگاه لوژنیکی شهر مسکو حضور پیدا کرده، در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامی به روسیه در خصوص عملکرد تیم تحت‌هدایت کارلوس کی‌روش در جام بیست‌ویکم گفت: عملکرد ایران در جام جهانی عالی بود و به صعود از مرحله گروهی خیلی نزدیک بود و در بازی با پرتغال این شانس را داشت.

وی در تکمیل صحبت‌های خود با اشاره به کسب چهار امتیاز توسط تیم ملی ایران در گروه B جام جهانی ۲۰۱۸ اظهار داشت: به نظرم نتایج تیم ملی فوتبال ایران در این دوره خیلی خوب بود، چرا که اسپانیا و پرتغال بخت اول صعود از این گروه بودند و به اعتقاد من بازیکنان ایران کارشان را به خوبی انجام دادند.

سرمربی کنونی الریان قطر همچنین از سرمربی پرتغالی تیم ملی تمجید و تأکید کرد: به نظرم کارلوس کی‌روش کارش را در تیم ملی به خوبی انجام داده است.

ستاره پیشین تیم‌های بارسلونا و رئال مادرید در مورد شناختش از فوتبال ایران هم گفت: از آنجایی که در لیگ قهرمانان آسیا چندین بار مقابل نمایندگان ایران قرار گرفته‌ام، برخی از تیم‌های ایرانی را می‌شناسم و باید بگویم ایران فوتبالیست‌های قدرتمندی دارد. به اعتقاد من تیم ملی ایران مقابل تیم‌های بزرگی همچون پرتغال و اسپانیا عالی کار کرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار