علی مرادی: تعدادی از قهرمانان جوان به تیم بزرگسالان منتقل می‌شوند/ وزنه برداری ایران پاک است

رئیس فدراسیون وزنه برداری گفت: برخی از قهرمانان جوان به تیم بزرگسالان منتقل خواهند شد تا پشتوانه خوبی برای تیم ملی باشند.

و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، علی مرادی در حاشیه استقبال تیم ملی وزنه برداری جوانان اظهار داشت: سه سال پیاپی است که جوانان برومند وزنه برداری ایران با حمایت‌های وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک قهرمان رقابت‌های جهانی می‌شوند که این امر جای خوشحالی دارد و آینده روشن وزنه برداری کشور را نوید می‌دهد.

وی با بیان این که مسابقات این دوره نسبت به دوره‌های گذشته، کیفی‌تر برگزار شد، افزود: جوانان ما توانستند با دو طلا، سه نقره و سه برنز و با اختلاف ۶۸ امتیاز نسبت به تیم دوم که ازبکستان میزبان بود مقتدرانه قهرمان مسابقات شوند و دل مردم را شاد کنند.

رئیس فدراسیون وزنه برداری افزود تیم‌های ترکیه و آمریکا هم با تیم کامل و خوبی در این رقابت‌ها حضور پیدا کردند ولی با حضور خوب بچه‌های ما و تیم ازبکستان به نتیجه بهتری از سوم و چهارمی دست پیدا نکردند.

وی با بیان این مطلب که این جوانان سه سال است که زیر نظر مستقیم فدراسیون تمرین می‌کنند، افزود: مطمئنا برخی از این جوانان به تیم بزرگسالان منتقل خواهند شد تا پشتوانه خوبی برای تیم ملی باشند و مطمئناً آینده خوبی برای خود و وزنه برداری ایران رقم می‌زنند.

مرادی از وزنه برداری ایران به عنوان وزنه برداری پاک نام برد: در سال‌های اخیر کنترل منظمی به موضوعات دوپینگ داشته و داریم و در حالی که اکثر کشورها با این معضل دست به گریبانند اما خدا را شکر ما مشکل خاصی نداریم و بر اوضاع کنترل و نظارت داریم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار