نیک‌نفس: ذوب‌آهن پتانسیل قهرمانی در لیگ برتر را دارد/ فوتبالم را مدیون صنعت نفت هستم

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان مدعی شد، این تیم پتانسیل دستیابی به عنوان قهرمانی لیگ برتر را دارد.

زبیر نیک‌نفس در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ضمن ابراز خرسندی از پیوستن به ذوب‌آهن گفت: من بعد از چند سال بازی کردن در صنعت نفت دنبال یک چالش جدید بودم به همین دلیل ذوب‌آهن را انتخاب کردم و از این انتخاب بسیار راضی هستم. البته این را بگویم که فوتبالم را مدیون صنعت نفت هستم و خاطراتی که در این تیم داشتم را فراموش نمی کنم. حالا امیدوارم که در ذوب آهن نیز روزهای خوبی را پشت سر بگذارم

این بازیکن که قرار است در ذوب‌آهن هم پیراهن شماره ۲۰ را برتن کند، در این زمینه تأکید کرد: واقعیت این است که من این شماره را دوست دارم و امسال هم در ذوب‌آهن با شماره ۲۰ به میدان خواهم رفت. از سال‌های پیش طرفدار دکو بودم و چون او در تیم ملی پرتغال و بارسلونا شماره ۲۰ را می‌پوشید، این شماره را به تن می‌کنم. با این اوصاف در فصل جدید هم پیراهن شماره ۲۰ ذوب‌آهن را می‌پوشم.

وی در پاسخ به این پرسش که «فکر می‌کنید ذوب‌آهن در فصل پیش رو هم مدعی جدی قهرمانی باشد؟»، تصریح کرد: پیش‌بینی در این زمینه زود است و باید بازی‌ها شروع شود تا ببینیم تیم‌ها در چه شرایطی قرار دارند. البته در مورد ذوب‌آهن باید بگویم که امسال تیم بسیار خوبی داریم و مطمئناً ذوب‌آهن با این تیم پتانسیل قهرمانی در لیگ برتر ر ا دارد. البته ما باید در زمین مسابقه خودمان را ثابت کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار