ترزه‌گه: کرواسی اشتباه را نمی‌بخشد/ امباپه شایسته توپ طلاست

عضو تیم قهرمان جام جهانی ۱۹۹۸ گفت: فرانسه باید بداند که کرواسی در بازی فینال جام جهانی هیچ یک از اشتباهات حریفش را نمی‌بخشد.

و به نقل از اسپورت اکسپرس روسیه، دیوید ترزه‌گه معتقد است که تیم ملی کرواسی دارای فوتبال بسیار خوبی است  و امباپه، مهاجم ۱۹ ساله تیم ملی فرانسه شایستگی دریافت توپ طلای جام جهانی ۲۰۱۸ را دارد.

مهاجم تیم ملی فوتبال فرانسه در جام جهانی ۱۹۹۸ می‌گوید: این تیم  مسیر بسیار سختی را در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه طی کرد. در بازی با استرالیا به لطف قدرتمندی بیشتری توانست ۲ بر یک پیروز شود. در بازی برابر آرژانتین نیز نمایش مهیجی را شاهد بودیم که ۴ بر ۳ برنده شدند. تیم دیدیه دشاون روی کاغذ شانس بیشتری برای پیروزی دارد و محبوب‌تر است اما این بازی فینال جام جهانی خواهد بود و اینجا هر چیزی می‌تواند رخ دهد.

دیوید ترزه‌گه ادامه داد: بازیکنان تیم ملی فوتبال کرواسی بسیار زیبا با توپ بازی می‌کنند و اشتباهات حریف را نمی‌بخشند. بدین‌خاطر بازیکنان فرانسه با نهایت تمرکز بازی کنند.

وی درباره احتمال رسیدن توپ طلای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به امباپه هم گفت: دریافت این جایزه بستگی به خود او دارد. توپ طلا جایز‌ه‌ای است که فقط مربوط به تعداد گل‌ها نیست و در برگیرنده دستاوردهای برجسته یک بازیکن در فوتبال خواهد بود. به نظرم کیلیان هم شایسته دریافت توپ طلاست اما من تصمیم‌گیرنده نیستم.

تیم‌های ملی فوتبال فرانسه و کرواسی از ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه امروز (یکشنبه) در ورزشگاه لوژنیکی مسکو دیدار فینال جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را آغاز می‌کنند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار