اباذری: از کسب مدال طلا خوشحالم اما نگاهم المپیک و بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ است/ این تیم نشان داد می‌تواند جا پای بزرگان بگذارد

قهرمان مسابقات کاراته آسیا گفت: از کسب مدال طلای مسابقات قهرمانی آسیا خوشحالم اما این مدال چندان نیز مهم نیست و نگاهم المپیک و بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ است.

صالح اباذری در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص مسابقات کاراته قهرمانی آسیا اظهار داشت: مسابقات از سطح بسیار بالایی برخوردار بود و دیگر مسابقات آسیایی مانند گذشته نیست که بشود به راحتی در آن موفق به کسب مدال شد. اردن در این دوره از مسابقات سه فینالیست داشت و حتی کشورهایی مانند عراق و یمن که کاراته‌ای نداشتند، دیگر زنگ تفریح نیستند و خطر محسوب می‌شوند.

وی در خصوص کسب مدال طلای مسابقات قهرمانی آسیا عنوان کرد: هر ورزشکاری با کسب مدال طلا خوشحال می‌شود و من نیز از اینکه در اولین حضور آسیایی خود به مدال طلا دست پیدا کردم، خوشحال هستم اما کسب این مدال چندان نیز برایم مهم نیست و نگاهم به مسابقات المپیک ۲۰۲۰ و بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ است. امیدوارم هر ورزشکاری که حقش است در این رویدادها نیز حضور داشته باشد.

قهرمان ۲۰ ساله وزن ۸۴+ کیلوگرم آسیا، در خصوص عملکرد تیم کاراته ایران در اردن گفت: در این دوره از بازیکنان جوانی در مسابقات آسیایی استفاده و نتایج خوبی نیز کسب شد و تنها دو بازیکن ما بر اساس بدشانسی از رسیدن به مدال بازماندند. امیر میرزایی واقعا دچار بدشانسی شد و حق امیر مهدی‌زاده نیز حضور در دیدار نهایی بود. اعضای این تیم ملی کاراته نشان دادند می‌توانند جا پای بزرگان کاراته ایران بگذارند و راه آنها را ادامه دهند.

اباذری خاطرنشان کرد: باید از کادرفنی تیم ملی تشکر کنم که در این دوره از مسابقات فرصت را در اختیار بازیکنان جوان قرار داد تا آنها بتوانند خود را اثبات کنند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار