جام جهانی ۲۰۱۸| کین: بیشتر از این کاری از دست‌مان برنمی‌آمد/ کسی را مقصر نمی‌دانم

کاپیتان تیم ملی فوتبال انگلیس بر تلاش خود و هم‌تیمی‌هایش برای کسب عنوان سومی جام جهانی تأکید کرد و گفت ناکامی در تحقق این هدف را تقصیر کسی نمی‌داند.

، تلاش تیم ملی انگلیس برای کسب عنوان سوم جام جهانی ۲۰۱۸ نافرجام بود و این تیم با قبول شکست ۲ بر صفر مقابل بلژیک به عنوان چهارمی بسنده کرد. این دومین باخت سه‌شیر برابر شیاطین سرخ در این جام پس از باخت یک بر صفرش در دور آخر مرحله گروهی بود.

هری کین، کاپیتان تیم ملی انگلیس که در این بازی نتوانست به شش گلش در این جام بیفزاید، اما همچنان صدرنشین جدول برترین گلزنان جام بیست‌و‌یکم است، در انتهای بازی گفت: در نیمه دوم ما واقعاً خوب بازی کردیم. در۳۰ دقیقه اول نیمه دوم ما حریف را تحت فشار قرار دادیم و همه کار کردیم جز زدن گل.

مهاجم تاتنهام افزود: یک موقعیت مسلم گلزنی داشتیم که از روی خط دروازه برگردانده شد و با این حال ما فشار آوردن را روی حریف ادامه دادیم. بیشتر از این از دست بازیکنان ما کاری برنمی‌آمد. این جام تورنمنت سختی بود. بلژیک بدون شک تیم خوبی است. من نمی‌توانم هیچ‌کدام از بازیکنان‌‌مان را مقصر بدانم، چون آنها هر کاری که می‌توانستند، انجام دادند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار