مسابقات پاورلیفتینگ دانشجویان جهان| تیم پاورلیفتینگ دانشگاه پیام نور سوم شد

تیم دانشگاه پیام نور در سومین دوره رقابت های پاورلیفتینگ قهرمانی دانشجویان جهان به عنوان سومی رسید.

و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی، تیم پاورلیفتینگ دانشگاه پیام نور که به نمایندگی از فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی در سومین دوره مسابقات پاورلیفتینگ دانشجویان جهان با چهار دانشجو شرکت کرده بود توانست با کسب چهار مدال (دو طلا و دو نقره) و ۲۶ امتیاز در رده سوم جهان قرار بگیرد.

امروز و در آخرین روز این رقابت‌ها محمد عباس‌آبادی در دسته ۱۲۰ کیلوگرم وزنه ۲۲۲/۵ کیلوگرمی را در حرکت اسکات و بعد از آن وزنه ۱۴۷/۵ کیلوگرمی را در حرکت پرس سینه مهار کرد. وی سپس موفق به مهار وزنه ۲۳۰ کیلوگرمی در حرکت لیفت شد. در مجموع عباس‌آبادی با ۶۰۰ کیلوگرم مقام چهارم جهان را از آن خود کرد و با کسب هفت امتیاز توانست کمک زیادی در ایستادن تیمش در رده سوم جهان کند. در این وزن نمایندگان لهستان، استرالیا و استرالیا اول تا سوم شدند.

در پایان از نظر رده‌بندی تیمی، دانشگاه لهستان با ۳۶ امتیاز و نماینده مجارستان با ۳۱ امتیاز اول و دوم شدند و تیم دانشگاه پیام نور با ۲۶ امتیاز عنوان سوم این رقابت‌ها را از آن خود کرد. تیم‌های استرالیا و انگلستان هم چهارم و پنجم شدند.

در این رقابت‌ها، نوید یزدانی (دسته ۷۴ کیلوگرم)، محمد رئیسی (دسته ۸۳ کیلوگرم)، سیدمحسن سالاری (دسته ۹۳ کیلوگرم) و محمد عباس‌آبادی (دسته ۱۲۰ کیلوگرم) ترکیب تیم دانشگاه پیام نور را تشکیل می‌دادند.

عبدالمهدی نصیرزاده به‌عنوان سرمربی، حسین شیروانی به‌عنوان مربی و افسر روحی به‌عنوان سرپرست هدایت دانشجویان را در این رقابت‌ها برعهده داشتند.

همچنین در حاشیه این رقابت‌ها تیم پاورلیفتینگ کشورمان با علی‌اکبر جوکار، سفیر ایران در جمهوری چک دیدار کردند. 

لازم به ذکر است این تیم ساعت ۲۲:۳۰ فردا شب (یکشنبه - ۲۴ تیر ماه) از طریق دوحه وارد تهران خواهد شد.

سومین دوره مسابقات پاورلیفتینگ دانشجویان جهان ۱۹ الی ۲۳ تیرماه سال جاری در کشور جمهوری چک شهر پلزن برگزار شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار