ووشوی جوانان جهان|کسب ۶ مدال دیگر برای نمایندگان کشورمان

ووشوکاران ایران در ادامه رقابت‌های قهرمانی جوانان جهان در برزیل به شش مدال دیگر (یک طلا، دو نقره و سه برنز) دست یافتند.

و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، هفتمین دوره رقابت‌های ووشوی قهرمانی جوانان جهان از روز پنجشنبه با حضور ۴۰۰ ووشوکار از ۴۵ کشور به میزبانی برزیل و در شهر «برازیلیا» آغاز شده است و تا یکشنبه شب ادامه خواهد داشت.

تیم ایران در دو بخش ساندا و تالوی دختران و پسران در این رویداد مهم شرکت کرده است. در رقابت‌های نوبت اول امروز (شنبه)، تالوکاران ایران به شش مدال دیگر دست یافتند تا روند موفقیت‌های خود را ادامه دهند.

سیدمحمدحسینی در فرم «دائو شو» رده سنی ۱۵ تا ۱۸ سال بر سکوی قهرمانی ایستاد. در این فرم نمایندگان مالزی و کره جنوبی دوم و سوم شدند. مهدی خانی نیز در فرم «نن دائو» رده سنی ۱۲ تا ۱۵ سال به مدال نقره رسید. در این فرم هم تالوکار کره جنوبی اول شد و نماینده مالزی به مقام سوم رسید.

براساس این گزارش، محمدعلی مجیری در فرم «نن دائو» رده سنی ۱۵ تا ۱۸ به مدال نقره رسید، تالوکار هنگ‌کنگی اول شد و نماینده سنگاپور به مدال برنز رسید.

امروز همچنین نازنین بازدار در فرم «نن دائو» رده سنی ۱۲ تا ۱۵ سال به مدال برنز رسید. در این فرم ووشوکار هنگ‌کنگی طلایی شد و نماینده اندونزی به مدال نقره رسید. مینا پناهی هم در فرم «نن دائو» رده سنی ۱۵ تا ۱۸ سال به مدال برنز رسید و نمایندگان سنگاپور و هنگ‌کنگ به مدال‌های طلا و نقره دست یافتند.

در فرم «دائو شو» رده سنی ۹ تا ۱۲ سال نیز زهرا بت‌شکن به مدال برنز رسید، نماینده مالزی اول شد و تالوکار اندونزی به مقام دوم دست یافت. امیرحسین چرزه هم در فرم «دائو شو» رده سنی ۹ تا ۱۲ سال چهارم شد. در این بخش نمایندگان اندونزی، سنگاپور و کانادا اول تا سوم شدند.

این مسابقات از ساعت ۲۲:۳۰ امشب به وقت تهران ادامه می‌یابد و سانداکاران و تالوکاران دختر و پسر کشورمان به مصاف حریفان می‌روند. با این اوصاف تعداد مدال‌های تیم ایران تا این لحظه به دو مدال طلا، شش نقره و شش برنز رسیده است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار