کاراته قهرمانی آسیا| خدابخشی برنزی شد

نماینده وزن ۸۴- کیلوگرم کاراته ایران در مسابقات قهرمانی آسیا با برتری در دیدار رده‌بندی به مدال برنز دست یافت.

، پانزدهمین دوره رقابت‌های کاراته قهرمانی آسیا از صبح جمعه ۲۲ تیرماه با حضور ۳۱۲ کاراته‌کا از ۲۹ کشور در اردن آغاز شده است, امروز (شنبه) با برگزاری دیدارهای رده‌بندی و فینال اوزان مختلف بانوان و آقایان پیگیری خواهد شد.

در وزن ۸۴- کیلوگرم، مهدی خدابخشی که روز گذشته پس از برتری ۸ بر صفر مقابل نماینده عراق در دیدار با آراگا، کاراته‌کا باتجربه ژاپنی هانسوکو شده بود، ابتدا با نتیجه ۸ بر صفر از سد لاکشیتا جایاکوتی از سریلانکا گذاشت تا به دیدار رده‌بندی صعود کند. خدابخشی در دیدار رده‌بندی نیز با برتری ۵ بر ۲ مقابل ساتیامو روماریو از اندونزی به مدال برنز دست یافت.

در وزن ۶۷- کیلوگرم نیز امیررضا میرزایی در دیدار رده ‌بندی به مصاف ایکبولجان اوزاکوف رفت و با شکست ۵ بر ۴ مقابل حریف ازبکستانی از رسیدن به مدال برنز بازماند.

امیررضا میرزایی روز گذشته ابتدا نماینده ویتنام را ۲ بر صفر برد. سپس حریف چینی را با همین نتیجه شکست داد. او در مبارزه سوم موفق شد ۳ بر یک کاراته‌کای یمنی را شکست دهد. میرزایی در نیمه نهایی مقابل حریف اردنی پس از تساوی ۳ بر ۳ با قانون سنشو شکست خورد تا برای کسب مدال برنز به مصاف حریف ازبکستانی برود.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار