کاراته قهرمانی آسیا| کسب نشان برنز برای کاتاروهای تیم ملی بانوان و شکست تدین و تیم مردان در دیدار رده‌بندی

تیم کاتای تیمی بانوان کشورمان با برتری در دیدار رده‌بندی مسابقات کاراته قهرمانی آسیا مقابل تیم هند به مدال برنز دست یافت.

، پانزدهمین دوره رقابت‌های کاراته قهرمانی آسیا از صبح جمعه ۲۲ تیرماه با حضور ۳۱۲ کاراته‌کا از ۲۹ کشور در اردن آغاز شده است, امروز (شنبه) و در کاتای تیمی بانوان کشورمان هم با ترکیب الناز تقی‌پور, نجمه قاضی‌زاده و شادی جعفری با برتری ۵ بر صفر مقابل تیم هند در دیدار رده‌بندی به نشان برنز دست یافت. 

کاتاروهای تیم بانوان کشورمان روز گذشته ابتدا تیم کاتای سریلانکا را ۵ بر صفر شکست داد و در دومین دیدار ۴ بر یک مقابل تیم مالزی شکست خورد تا برای کسب مدال برنز هند مبارزه کنند.

در کاتای انفرادی مردان, امیر بهادر تدین در دیدار رده‌بندی با نتیجه ۳ بر ۲ مغلوب گریس چنگ‌مان از هنگ‌کنگ شد تا از رسیدن به مدال برنز بازبماند.

  تدین روز گذشته ابتدا دلوس سانتوس از فیلیپین را ۴ بر یک شکست داد, سپس با نتایج مشابه ۵ بر صفر مقابل آراکا بانرجی از هند و مو شیک از چین به برتری رسید. او در چهارمین مبارزه ۴ بر یک نتیجه را به تایی وانگ چین تایپه‌ای واگذار کرد تا در جدول شانس مجدد برای کسب مدال برنز به مصاف کریس چنگ مان، نایب قهرمان ۲۰۱۵ آسیا از هنگ‌کنگ برود.

همچنین تیم کاتای مردان کشورمان نیز با ترکیب ابوالفضل شهرجردی, علی زند و میلاد دلیخون در دیدار رده‌بندی با نتیجه ۵ بر صفر مغلوب کویت شد تا این تیم نیز دست خالی مسابقات قهرمانی آسیا را ترک کند. تیم کاتا کشورمان روز گذشته ابتدا با نتیجه  ۵ بر صفر تیم سریلانکا را شکست داد و در ادامه با همین نتیجه مغلوب تیم ژاپن شد تا برای کسب مدال برنز به مصاف تیم کویت برود.
 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار