ساوت‌گیت: علاوه بر مردم انگلیس به خودمان هم بدهکار هستیم/جبران شکست بازی گروهی به ما انگیزه می‌دهد

سکاندار تیم ملی انگلیس علاقه‌مند به سوم شدن تیمش در جام‌جهانی ۲۰۱۸ است.

، گرت ساوت‌گیت در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش، انگلیس مقابل بلژیک در بازی رده‌بندی جام‌جهانی ۲۰۱۸  از شوق فراوان خود و شاگردانش برای سوم شدن در این رقابت‌ها سخن گفت.

 او اظهاراتش را این‌گونه شروع کرد: به لحاظ روانی در ۲، ۳  روز اخیر روزهای بسیار سختی را گذاراندیم. تنها ۲۰ دقیقه با حضور در فینال جام جهانی فاصله داشتیم.فردای بازی با کرواسی ساعت ۱۸:۳۰  به هتل برگشتیم. برای همه اعضای تیم از بازیکنان و مربیان روزهای سختی بوده است. باید اعتراف کنم بازیکنان باورنکردنی بودند و کار کردن با آن‌ها باعث افتخارم است. به  اندازه  مردم به خودمان هم بدهکاریم تا جام را خوب تمام کنیم. استانداردهای بالایی از خودمان نشان دادیم و می‌خواهیم همین استانداردها را درست تا لحظه پایان حفظ کنیم. 

 ساوت‌گیت در ادامه افزود: ترکیب ما قطعا همان ترکیب بازی با کرواسی نیست اما می‌خواهیم تا حد ممکن تغییرات زیادی نداشته باشیم. انگیزه زیادی داریم و می‌توانیم  مدال جام جهانی ببریم.از طرفی بلژیک هم در این جام یک بار ما را شکست داده و شاید جبران آن باخت انگیزه دیگری برای ما باشد. بلژیک تورنمنت فوق العاده‌ای را سپری می‌کند و مطمئنا می‌خواهد جام را خوب تمام کند.  حریف بازیکنانی عالی دارد و این بازی، آزمون خوبی برای ماست. هنوز هیچ یک از این تیم‌های بزرگ را شکست نداده‌ایم پس باید از هر فرصتی برای این کار استفاده کنیم.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار