فریادشیران: نماینده خوزستان پیگیر انتقال امتیاز نفت تهران به گچساران است/ وضعیت باشگاه در جلسه نمایندگان استان تهران پیگیری می‌شود

مربی پیشین تیم فوتبال نفت تهران از ورود نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی به مشکلات این باشگاه خبر داد.

ناصر فریادشیران در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی , درباره وضعیت باشگاه نفت تهران و ابهامی که در حضور این تیم در لیگ دسته اول وجود دارد, اظهار داشت: جلسه‌ای را با حضور فرید موسوی (سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس), بهروز نعمتی ( عضو هیئت رئیسه مجلس) و رضا گل‌محمدی (مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران) در روز چهارشنبه برگزار کردیم و درباره وضعیت و مشکلات باشگاه نفت تهران صحبت کردیم. در این جلسه توضیحاتی راجع به اینکه کاردو (مدیر شرکت ملی نفت) نامه انتقال باشگاه را امضا نکرده است و اینکه این باشگاه حدود ۴۰ میلیارد تومان بدهی دارد, ارائه دادیم.

وی ادامه داد: همچنین گل‌محمدی در این نشست توضیحاتی درباره بحث قانونی و اینکه الان مالک این باشگاه چه کسی است, ارائه داد و در نهایت قرار شد این موضوعات در جلسه دوره‌ای نمایندگان استان تهران, پیگیری شود, چراکه این باشگاه یکی از سرما‌یه‌های پایتخت است و باید در این استان حفظ شود. در حال حاضر هیچ مانع و مشکلی قانونی برای اختصاص بودجه به باشگاه نفت تهران و حضور این تیم در لیگ دسته اول وجود ندارد.

مربی پیشین تیم فوتبال نفت تهران, ابراز داشت: موضوعی که مرا نگران کرده طمع برخی از شهرستان‌ها به فوتبال پایتخت است. اخیراً یکی از نمایندگان استان خوزستان پیگیر انتقال سهیمه نفت تهران به گچساران بوده است. از این نماینده فعلا اسم نمی‌برم اما اگر قرار باشد بار دیگر این بحث مطرح شود, مجبورم که نام این نماینده را بازگو کنم. بهتر است هرتیمی که می‌خواهد در سطح‌های بالاتر حضور داشته باشد, با توان خودش این کارا انجام دهد. مانند تیم نفت و گاز گچساران که باید خودش بتواند از لیگ دسته دوم به لیگ یک برسد.

فریاد شیران با بیان اینکه «مطمئن باشید باشگاه نفت تهران در پایتخت خواهد ماند» تصریح کرد: هفته دوم لیگ فوتبال پایه نیز به پایان رسیده است اما تاکنون هیچ تیمی از باشگاه نفت در این مسابقات حضور پیدا نکرده است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار