خوانده شدن نامه‌های هواداران روسیه توسط چرچسوف + عکس

سرمربی تیم ملی فوتبال روسیه شروع به خواندن نامه‌های هواداران این تیم کرده است.

و به نقل از سایت اسپورت اکسپرس، استانیسلاو چرچسوف با حضور در خانه فوتبال روسیه در شهر مسکو نامه‌های ارسالی هواداران تیم ملی فوتبال روسیه را می‌خواند. این تیم در جام جهانی ۲۰۱۸ تا مرحله یک‌چهارم نهایی پیش رفت اما با پذیرش شکست شنبه شب گذشته برابر کرواسی در ضربه‌های پنالتی از رسیدن به نیمه‌نهایی بازماند.

خبر دیگر از روسیه و جام جهانی ۲۰۱۸ اظهارنظر مدافع سابق تیم رئال مادرید درباره پدیده تیم ملی فوتبال روسیه در این رقابت‌ها است.

میشل سالگادو با اشاره به درخشش الکساندر گولووین در ترکیب تیم ملی فوتبال روسیه گفت: این تیم در جام جهانی ۲۰۱۸ خودش  را اثبات کرد و رسیدن به مرحله یک‌چهارم نهایی یک دستاورد بزرگ است. یکی از عوامل اصلی این موفقیت الکساندر گولووین بود که بازیکن جوان و مستعدی است. او اکنون می‌تواند به آسانی و با بالاترین کیفیت در یکی از بهترین تیم‌های اروپایی بازی کند.

مدافع سابق تیم رئال مادرید افزود: به نظرم الکساندر گولوین به طور ایده‌آل مناسب بازی در تیم  رئال مادرید است. همه چیز پیش پای او قرار دارد و مطئمن هستم آینده درخشانی خواهد داشت.

الکساندر گولووین از سال ۲۰۱۵ میلادی عضو تیم زسکا مسکو است و پیش از آغاز جام جهانی ۲۰۱۸ پیشنهادهایی از تیم‌های چلسی، یوونتوس و آرسنال دریافت کرده بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار