ایمانی: فصلی متفاوت در انتظار صنعت نفت خواهد بود/ رقابت در فصل جدید لیگ برتر سخت است

هافبک تیم فوتبال صنعت نفت آبادان تأکید کرد فصلی سخت در انتظار این تیم خوزستانی خواهد بود.

اکبر ایمانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد آخرین وضعیت صنعت نفت آبادان گفت: ما یک اردوی خوب را در بروجرد پشت سر گذاشتیم و ادامه تمرینات آماده‌سازی‌مان در تهران است. خوشبختانه برنامه‌های تمرینی طبق نظر پائولو سرجیو پیش می‌رود و مشکل خاصی نیست. تیم هم از لحاظ روحی و روانی در شرایط خوبی قرار دارد و بازیکنان با انگیزه بالایی در تمرینات شرکت می‌کنند. امیدوارم تا شروع بازی‌های به آمادگی خوبی برسیم.

وی کار کردن با پائولو سرجیو را مطلوب خواند و تصریح کرد: او واقعاً مربی خوبی است و تمرینات متنوعی را برای بازیکنان در نظر می‌گیرد. کار کردن با سرجیو لذت‌بخش است و دلیل مهمی که باشگاه صنعت نفت اقدام به جذب این مربی کرد، این است که تیم ما در فصل جدید بتواند نتایجی متفاوتی نسبت به فصل گذشته بگیرد. طبیعتاً همه تیم‌ها در فصل جاری دنبال بهترین جایگاه هستند و همه سعی کرده‌اند بهترین بازیکنان را بگیرند. بدون شک رقابت در فصل جدید سخت است.

هافبک تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در خاتمه اظهار داشت: ما در فصل جاری به حمایت هواداران متعصب صنعت نفت نیاز داریم. من خوشحالم که در یک تیم پرطرفدار حضور دارم و امیدوارم در فصل جاری هواداران ما به بهترین شکل از صنعت نفت حمایت کنند تا بهترین نتایج را بگیریم. احساس من این است که فصل متفاوتی در انتظار صنعت نفت خواهد بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار