حسینی: مدیران قبلی مس باید به من می‌گفتند در این باشگاه چه خبر است/ مربی نیستم که بازیکن سفارشی بگیرم

سرمربی پیشین تیم فوتبال مس کرمان گفت: از مدیران قبلی باشگاه مس ناراحتم، چون آنها باید به من می‌گفتند که در این باشگاه چه خبر است.

سیدمجتبی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص جدایی از مس کرمان گفت: این اتفاق برای من ناراحت‌کننده بود. من قبلاً چند پیشنهاد داشتم که آنها را از دست دادم و تصور نمی‌کردم در مس این شرایط برایم ایجاد شود. من یک کار تمیز و مهم را شروع کردم، اما به یکباره تغییرات مدیرتی ایجاد شد. این مسائل را هیچ کجای دنیا مشاهده نمی‌کنید. کارنامه من مشخص است و فکر می‌کنم دیگران می‌توانند در مورد اتفاقات اخیر قضاوت کنند.

سرمربی پیشین تیم فوتبال مس کرمان در واکنش به صحبت‌های نادر دست‌نشان که گفته است بین باشگاه و حسینی اختلاف‌هایی وجود داشته، تأکید کرد: نمی خواهم در مورد همکارم صحبت کنم و فکر می‌کنم مردم همه چیز را می‌دانند. من از مدیران قبلی مس هم ناراحت هستم که به من نگفتند در این باشگاه چه خبر است. در ضمن آنها جایگاه محکمی نداشتند و در نهایت کنار رفتند.

وی همچنین تصریح کرد: من در مربیگری از اصول خودم عقب‌نشینی نمی‌کنم. من مربی نیستم که بخواهم به صورت سفارشی بازیکن بگیرم و در این مدت هم که در مس بودم تلاش کردم تا بازیکنان باکیفیتی را به این تیم بیاورم. اینکه یک بازیکن قدیمی بخواهد برای تیم تصمیم بگیرد، فقط در فوتبال ایران دیده می‌شود، ولی من حاضر نیستم با هر شرایطی کار کنم و مربی نیستم که بازیکن سفارشی بگیرم.

حسینی در پایان اظهار داشت: اگر دیگر مربیان و همکاران من هم حاضر نباشند با هر شرایطی کار کنند، دیگر شاهد این اتفاقات نخواهیم بود. فقط امیدوارم کمیته‌های اخلاق و انضباطی، به این مسائل ورود کنند تا چنین اتفاقاتی دیگر برای مربیان رخ ندهد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار