جام جهانی ۲۰۱۸ | رد پیشنهاد اوکراین برای پرداخت جریمه عضو اخراجی تیم ملی فوتبال کرواسی

عضو اخراجی تیم ملی فوتبال کرواسی پیشنهاد فدراسیون فوتبال اوکراین جهت پرداخت جریمه نقدی از سوی فیفا را رد کرد.

و به نقل از سایت اوبوزرواتل اوکراین، اوکنین ووکویوویچ پس از ارائه پیشنهاد فدراسیون فوتبال اوکراین جهت پرداخت جریمه نقدی ۱۵ هزار فرانک او به فیفا گفت: خودم این جریمه را پرداخت می‌کنم و نمی‌خواهم شخص دیگری در این شرایط وارد ماجرا شود. می‌خواهم این مشکل را به تنهایی حل کنم.

وی افزود: نمی‌خواهم شکایت دیگری از سوی فیفا علیه من مطرح شود و از همه به خاطر حمایت‌هایشان قدردانی می‌کنم.

اوکنین ووکویوویچ ، بازیکن سابق تیم ملی فوتبال کرواسی و یکی از نمایندگان فدراسیون فوتبال این کشور در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه است. او پس از پیروزی تیم ملی فوتبال کرواسی برابر روسیه از مرحله یک‌چهارم نهایی فیلمی را با مشارکت دوماگوی ویدا، مدافع ۲۹ ساله کرواسی منتشر کرد که در آن به زبان روسی می‌گوید: این پیروزی برای اوکراین و باشگاه دینامو کیف است. دوماگوی ویدا نیز که زننده گل دوم کرواسی در وقت‌های اضافه بود در این فیلم جمله کوتاه «به افتخار اوکراین» را تکرار می‌کند. اوکنین ووکویوویچ ۲ روز پس از انتشار این فیلم از سوی فیفا با جریمه ۱۵ هزار فرانک سوئیس مواجه شد و فدراسیون فوتبال کرواسی نیز او را از روسیه اخراج کرد. همچنین فدراسیون فوتبال کرواسی از روسیه به خاطر انتشار فیلم اوکنین ووکویوویچ  عذرخواهی کرد.

کمیته انضباطی فیفا همچنین اعلام کرد که پرونده‌ای علیه دوماگوی ویدا، مدافع تیم ملی فوتبال کرواسی به صورت جداگانه مفتوح است و به زودی درباره او تصمیم‌گیری می‌کند.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار