استیلی: بازیکنان نساجی پس از انجام تست پزشکی به تیم‌شان ملحق می‌شوند

مدیر تیم فوتبال امید از باشگاه‌ها خواست تا با تعامل هرچه بیشتر از این تیم حمایت کنند.

و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، حمید استیلی، مدیر تیم ملی فوتبال امید گفت: روز گذشته دو بازیکن تیم نساجی مازندران به خاطر شرایطی که باشگاه برای‌شان ایجاد کرده بود، اردوی تدارکاتی تیم امید را ترک کردند. در تماسی که با مسئولان باشگاه داشتم از آنها خواستم پس از برگزاری بازی دوستانه بازیکنان به تیم نساجی ملحق شوند. ضمن اینکه با سرمربی تیم فوتبال امید نیز مذاکره کرده و خواستار بازگشت بازیکنان به باشگاه شدم.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه دو روز تست پزشکی برای بازیکنان تیم ملی فوتبال امید در نظر گرفته شده است، قرار شد دو بازیکن مذکور در جمع ملی‌پوشان حضور یابند و پس از تست پزشکی، خود را به باشگاه معرفی کنند.

مدیر تیم فوتبال امید ادامه داد: زمان بسیار کمی برای آمادگی بازیکنان داریم. مسابقات سخت پیش رو به ما هشدار می‌دهد که به یک حمایت ملی نیاز داریم. بلافاصله و پس از پایان رقابت‌های لیگ دسته اول، اردوی‌های تیم تشکیل شد. بالغ بر ۱۱۰ بازیکن را در اردوهای یک هفته‌ای و ۵ روزه  مورد ارزیابی قرار دادیم و در نهایت ۳۰ بازیکن را انتخاب کردیم تا در اردوهای اصلی تیم ملی تمرینات مستمر و دقیقی را انجام دهند. ما نیازمند بازی تدارکاتی هستیم تا ملی پوشان به هماهنگی برسند.

وی ادامه داد: قصدمان این نیست که از عدم حضور بازیکنان، باشگاه‌ها آسیب بخورند اما تیم امید نیازمند نگاه حمایتی است. باشگاه‌ها موظف به در اختیار گذاشتن بازیکنان به تیم ملی  هستند. از باشگاه‌ها میخواهم به این تیم مانند تیم ملی فوتبال بزرگسالان نگاه کنند چرا که آینده فوتبال کشور در دستان این بازیکنان است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار