جام جهانی ۲۰۱۸| اصرار دولت انگلیس بر تحریم جام بیست‌ویکم/ ۱۰ هزار انگلیسی در لوژنیکی

دولت انگلیس همچنان به تحریم سیاسی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با وجود رویارویی شاگردان ساوت‌گیت در مرحله نیمه‌نهایی برابر کرواسی اصرار دارد.

و به نقل از خبرگزاری ریانووستی روسیه، هر چند تیم ملی فوتبال انگلیس به نیمه‌نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ راه یافته است اما دولت این کشور همچنان به تحریم این رقابت‌ها ادامه می‌دهد.

تیم ملی فوتبال انگلیس ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه چهارشنبه هفته جاری در ورزشگاه لوژنیکی مسکو رو در روی کرواسی قرار می‌گیرد و در صورت پیروزی فینالیست جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه می‌شود. پیش از آغاز این رقابت‌ها دولت انگلیس اعلام کرد هیچ یک از اعضای این نهاد و خانواده پادشاهی راهی روسیه نمی‌شوند و تصمیم به تحریم جام جهانی ۲۰۱۸ گرفتند. دلیل این تصمیم نیز مسمومیت اسکریبال، مامور سابق سازمان اطلاعاتی روسیه به همراه دخترش در شهر سالیزبور انگلیس بود و دولت این کشور روس‌ها را مسئول این حادثه اعلام کرد. هر چند دولت روسیه این اتهام را رد کرده است.

نماینده دفتر نخست‌وزیر انگلیس درباره ادامه تحریم جام جهانی ۲۰۱۸ و برنامه‌ریزی برای سفر احتمالی یکی از اعضای هیئت دولت این کشور به روسیه جهت حمایت از شاگردان ساوت‌گیت در بازی با کرواسی به خبرگزاری ریانووستی می‌گوید: ما جایگاه خود را مدتی قبل مشخص کردیم و این تصمیم تغییری نیافته است.

در این بین ترزا می، نخست‌وزیر انگلیس و رئیس فدراسیون فوتبال برای تیم ملی کشورشان در ادامه دیدارهای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه آرزوی موفقیت و اعلام کردند که انگلیس به آنها افتخار می‌کند.

خبر دیگر از تیم ملی فوتبال انگلیس در آستاه رویارویی با کرواسی حاکی از آن است که ۱۰ هزار هوادار در ورزشگاه لوژنیکی مسکو از آنها حمایت خواهند کرد.

روزنامه تلگراف با انتشار این خبر نوشت: تیم ملی فوتبال انگلیس در یکی از بازی‌های گذشته خود از حمایت مستقیم ۳ هزار هوادار برخوردار بود اما در بازی با کرواسی این تعداد ۱۰ هزار نفر خواهد شد.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار