جام جهانی ۲۰۱۸| دشان: به امباپه گفتم کثیف بازی نکند!/ حق او نبود کارت زرد بگیرد

سرمربی تیم ملی فرانسه اعتراف کرد که از واکنش اغراق‌آمیز مهاجم خود پس از مورد خطا واقع شدن توسط یکی از بازیکنان تیم ملی اروگوئه، راضی نبوده است.

، دیدیه دشان می‌گوید که حرکت اغراق‌آمیز کیلیان امباپه در بازی اخیر خروس‌ها مقابل اروگوئه در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی را دوست نداشته و به او درباره این موضوع تذکر هم داده است.

امباپه در جریان دیداری که با پیروزی ۲ بر صفر فرانسوی‌ها خاتمه یافت، پس از آنکه توریرا، بازیکن حریف روی او مرتکب خط شد، واکنشی اغراق‌آمیز شبیه واکنش‌های نیمار انجام داد که با انتقاداتی برای او همراه شد به خصوص که درگیر شدن او با بازیکن حریف منجر به کارت گرفتنش از داور هم شد.

شبکه TF۱ فرانسه توانسته از واکنش دشان به آن اتفاق صحنه‌ای را ضبط کند که در آن به نظر می‌رسد، سرمربی خروس‌ها به مهاجم پاری‌سن‌ژرمن که به داور به خاطر نشان دادن کارت زرد به او در حال اعتراض بود، می‌گوید: دست از کثیف‌ بازی کردن بردارد. تمامش کن، همین که گفتم! تو سزاوار دریافت کارت زرد نبودی اما نباید از این کارها هم انجام دهی.

دشان شب گذشته (دوشنبه) در برنامه تلویزیونی تله‌فوت درباره این اتفاق گفت: من سرمربی امباپه هستم و صلاح او را می‌‌خواهم و خودش هم این را می‌داند. مسلماً او کسی است که بابت کارهایی که انجام می‌دهد شایسته تحسین است اما وقتی کاری انجام می‌دهد که من دوست ندارم ... به هر حال من همانطور که گفتم، او به حرفم گوش می‌کند. ممکن است که او هم در یک بازی از کوره در برود اما من نمی‌خواهم او را درست در آستانه مسابقه‌ای که به وجودش نیاز داریم از دست بدهیم.

دشان و شاگردانش امشب در مرحله نیمه نهایی جام جهانی به مصاف بلژیک می‌روند.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار