نوری: مانعی برای رسیدن به مدال طلای بازی‌های آسیایی ندارم/ برای شاد کردن دل مردم کشتی می‌گیریم

فرنگی‌کار وزن ۸۵ کیلوگرم کشورمان گفت: برای شاد کردن دل مردم و بالا بردن پرچم پر افتخار کشورمان کشتی می‌گیریم نه به خاطر دل مسئولین و منافعشان.

حسین نوری، فرنگی‌کار وزن ۸۵ کیلوگرم کشورمان که همراه با تیم ملی به جام بالاوادزه و کارتوزیای گرجستان اعزام شده بود، در پاسخ به این سوال که چرا در این تورنمنت به روی تشک نرفته است، به خبرنگار ورزشی گفت: حدود دو سال پیش در مسابقات جام جهانی آبادان قبل از دیدار با کشتی گیر ترکیه از ناحیه مچ پا دچار مصدومیت شدم که با وجود گذشت دو سال اما هنوز نیز گاهی اوقات در فشار تمرینات، از ناحیه مچ پا احساس ناراحتی و درد می‌کنم. در گرجستان نیز درد ناشی از همین مصدومیت باعث شد تا نتوانم روی تشک بروم.

نوری در رابطه با میزان آمادگی‌اش برای حضور در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ اظهار داشت: در حال حاضر از آمادگی خوبی برخوردار هستم و خوشبختانه مصدومیتم نیز تا حدود زیادی بهبود یافته و چند روزی است که همراه با سایر ملی پوشان به تمرین کشتی می‌پردازم.

نوری تصریح کرد: با برنامه‌هایی که مربیان و پزشک تیم ملی تدارک دیده بودند، شرایطم روز به روز بهتر شد و در حال حاضر نیز مشکلی برای تحمل فشار تمرینات سنگین اردوهای تیم ملی را ندارم و در بازی‌های آسیایی با قدرت به میدان خواهم رفت.

نوری خاطرنشان کرد: مدال طلای این وزن در دو دوره اخیر بازی‌های آسیایی به کشورمان رسیده است و من نیز تمام تلاش خود را به کار خواهم گرفت تا نماینده شایسته‌ای برای کشورمان باشم و بتوانم مدال طلای نعمت پور و اخلاقی را در بازی‌های آسیایی تکرار کنم.

وی تاکید کرد: مانعی برای رسیدن به مدال طلای بازی‌های آسیایی نمی‌بینم. انگیزه و آمادگی بالایی دارم و کشتی گیران ژاپن، ازبکستان و چین که مهمترین حریفانم در این مسابقات خواهند بود را در گذشته شکست داده‌ام.

نوری در رابطه با برنامه‌های بلند مدت خود، اظهار داشت: تمام تلاش خود را به کار خواهم گرفت در دو سالی که تا رقابت‌های المپیک زمان باقی مانده است، نتایج خوبی را در مسابقات پیش رو رقم بزنم و یک روند رو به رشد را تا المپیک ۲۰۲۰ داشته باشم و در نهایت بتوانم یک مدال خوشرنگ را از رقابت‌های المپیک توکیو به دست بیاورم.

نوری در خصوص بی توجهی مسئولین نسبت به افتخار آفرینی کشتی گیران و تبعیضی که بین ورزشکارن قائل می‌شوند، گفت: مسئولین کشورمان همواره در حق کشتی گیران جفا کرده‌اند اما من سعی می‌کنم به تبعیض‌ها و عدم رسیدگی مسئولین به وضعیت کشتی گیران توجهی نداشته باشم و تمام تمرکز خود را روی افتخار آفرینی برای کشورم و شاد کردن دل هموطنانم معطوف کنم. من برای شاد کردن دل مردم و بالا بردن پرچم پر افتخار کشورمان کشتی می‌گیریم نه به خاطر دل مسئولین و منافعشان.

دارنده دو مدال طلای آسیا در پایان تاکید کرد: از مربی سازنده‌ام آقای الماسی و کادرفنی تیم ملی و مدیر فنی تیم ملی جناب آقای احد پازاج که برای بنده زحمات زیادی کشیده‌اند، تشکر می‌کنم. همچنین از آقایان یوسف قادریان، محمدعلی و محدرضا گرایی که همواره به من انگیزه داده اند، تشکر می‌کنم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار