جام جهانی ۲۰۱۸|رونالدو: نیمار شانس بالایی برای کسب عنوان بهترین بازیکن جهان دارد

اسطوره فوتبال برزیل بر این باور است که نیمار می‌تواند به سطحی بالاتر از فوق‌ستاره‌های بارسلونا و رئال مادرید برسد.

، نیمار که با تیم ملی برزیل به مرحله یک‌چهارم نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه راه یافته، در صورت موفقیت با سلسائو در این تورنمنت شانس بالایی برای کسب عنوان بهترین بازیکن جهان در سال ۲۰۱۸ دارد، این در حالی است که کریستیانو رونالدو با پرتغال و لیونل مسی با آرژانتین از جام بیست‌ویکم وداع کرده‌اند، دو بازیکنی که در ۱۰ سال اخیر هر یک، پنج بار عنوان بهترین بازیکن جهان را به خود اختصاص داده‌اند.

رونالدو، اسطوره فوتبال برزیل در گفت‌وگو با سایت رسمی فیفا گفت: من فکر می‌کنم سناریوی سلطه مسی و رونالدو در کسب جایزه بهترین بازیکن جهان امسال می‌تواند با این جام جهانی تغییر کند. نیمار شانس بالایی برای کسب جایزه «بهترین» فیفا را دارد، اما به شرطی که برزیل فاتح جام جهانی شود و نیمار بدون توجه به این عنوان انفرادی به شرکت در کارهای گروهی ادمه دهد.  

وی همچنین سرمربی تیم ملی برزیل را شایسته کسب عنوان بهترین سرمربی جهان دانست و اظهار داشت: من در آخرین فصل بازیگری‌ام زیرنظر تیته در کورینتیانس بازی کردم. بابت اینکه سال پایانی دوران حرفه‌ای را زیرنظر تیته گذراندم، قدردان او هستم و جای تأسف دارد که فرصت نشد بیشتر با هم کار کنیم. عملکرد خوب با برزیل بلیت حضور وی در مراسم «بهترین» فیفا را تضمین می‌کند. به نظر من تیته یکی از بهترین مربیان جهان است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار